آخرین اخبار

کد خبر ۵۴۳۵۱۳ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴

كشف 347كيلو مواد مخدر در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان در داراب

شیراز- ذاکرنیوز- فرمانده انتظامی استان فارس از درگيری مسلحانه با قاچاقچيان و سوداگران مرگ و كشف 347 كيلو و 200گرم مواد مخدر در شهرستان داراب خبر داد.

به گزارش ذاکرنیوز به نقل از روابط عمومی پلیس فارس، سردار "احمد علی گودرزی"  گفت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "داراب" با اقدامات اطلاعاتي و پليسي، محل تردد قاچاقچيان توسط يك دستگاه پژو پارس را در يكي از محورهاي مواصلاتي شناسايي کردند و موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وي ادامه داد: مأموران با هماهنگي مقام قضايي به محل مورد نظر اعزام شدند و پس از ايست و بازرسي و كنترل خودروهاي عبوري به صورت محسوس و نامحسوس، در نهايت خودرو مورد نظر را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامي استان فارس تصريح كرد: ماموران پس از مشاهده خودروی قاچاقچیان دستور ایست را صادر کردند كه راننده خودرو بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار كرد و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز، قاچاقچيان از خودرو پياده و به سمت مأموران انتظامي اقدام به تير اندازي كردند که پس از چند دقيقه درگيري مسلحانه، در نهايت متهمان كه عرصه را بر خود تنگ مي ديدند با استفاده از كوهستاني بودن منطقه و تاريكي هوا اقدام به فرار كردند.
سردار گودرزي با بيان اينكه ماموران در پاكسازي از آن محل و بازرسی از خودرو قاچاقچیان، ميزان 243 كيلو و 560 گرم ترياك و 103 كيلو و 640 گرم حشيش كشف شد، عنوان داشت: يك دستگاه سواري زانتيا كه اسكورت محموله بود توقيف و راننده آن نيز دستگير شد.
سردار گودرزي در پايان با بيان اينكه تحقيقات پليس براي شناسايي و دستگيري قاچاقچيان متواري ادامه دارد، هشدار داد: استان فارس هيچگاه جولانگاه قاچاقچيان مواد مخدر نخواهد بود و در صورت فعاليت منتظر برخورد قاطع پليس باشند.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir