آخرین اخبار

کد خبر ۵۴۳۵۰۴ انتشار : ۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۳

نفرات برتر مسابقات بدمینتون انتخابی تیم ملی در گنبدکاووس معرفی شدند

مسابقات بدمینتون انتخابی تیم ملی و مسابقات رنکینگ بدمینتون ایران ظهر امروز با معرفی نفرات برتر در گنبدکاووس به پایان رسید.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از گنبدکاووس، مسابقات بدمینتون انتخابی تیم ملی و سومین دوره مسابقات رنکینگ بدمینتون ایران با شرکت 120 ورزشکار از 24 استان به مدت 3 روز در خانه بسکتبال گنبدکاووس برگزار شد.

امروز پس از برگزاری 27 مسابقه در بخش دو نفره تیم صدرا صادقی از کرمانشاه و علیرضا صادقی از زنجان به مقام قهرمانی دست یافتند.

تیم دو نفره عباس زورمند از خوزستان و امیر قاسمی از تهران هم دوم شدند و به عنوان ملی پوش تیم بدمینتون کشورمان جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب کردند.

مسابقات بدمینتون انتخابی تیم ملی در گنبدکاووس آغاز شدکمپ تمرینی بدمینتون غرب آسیا در تهران برگزار می‌شودگنبد کاووس میزبان سومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون مردان کشور شد

در بخش انفرادی هم سروش اسکندری از زنجان قهرمان و امیر جباری از همدان نائب قهرمان شدند و مهران شهبازی از کردستان و آرمین زکی زاده از تهران هم مشترک عنوان سوم را کسب کردند.

نفرات برتر بخش انفرادی و تیم‌های اول و دوم بخش دو نفره به عنوان ملی پوشان بدمینتون ایران در بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر که از 16 بهمن به میزبانی استان البرز  برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :تهران