آخرین اخبار

کد خبر ۵۴۳۵۰۰ انتشار : ۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹

حمید بوحمدان: خدا را شکر که نیم‌فصل اول تمام شد/ جایگاه چهاردهمی خیلی بد است

حمید بوحمدان، هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: جایگاه چهاردهمی برای ما خیلی بد است و باید در نیم‌فصل دوم خودمان را در جدول بالا بکشیم.
- اخبار ورزشی -

حمید بوحمدان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ذاکرنیوز ، در مورد وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: در آخرین بازی از نیم‌فصل اول که برابر نفت مسجدسلیمان برگزار کردیم، از ناحیه عضلات پشت پا مصدوم شدم. در این مدت مراحل درمانی را پشت سر گذاشتم و خوشبختانه آسیب‌دیدگی‌ام برطرف شده است. امیدوارم که در شروع نیم‌فصل دوم در بهترین وضعیت ممکن قرار داشته باشم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به عملکرد تیمش در نیم‌فصل اول لیگ برتر تصریح کرد: شرایط ما بسیار بد بود و نتایج خوبی نگرفتیم. جایگاه چهاردهمی هم برای تیم ما که تیمی ریشه‌دار در فوتبال ایران است، اصلاً خوب نیست و باید در نیم‌فصل دوم طوری نتیجه بگیریم که خودمان را در جدول بالا بکشیم. کادرفنی و مسئولان باشگاه هم دنبال تقویت تیم هستند و امیدوارم که در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم.

مصدومان ذوب‌آهن از هفته آینده در تمرینات گروهی شرکت می‌کنند

 

بوحمدان در مورد اینکه چرا ذوب‌آهن پس از آمدن منصوریان هم نتایج خوبی نگرفت، عنوان کرد: منصوریان در شرایط بدی تیم را تحویل گرفت و بازی‌ها هم فشرده برگزار می‌شد. به‌هرحال او برای پیاده کردن تفکراتش در تیم نیاز به زمان دارد و از طرفی این فرصت را دارد تا تیم را تقویت می‌کند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :اصفهان