آخرین اخبار

کد خبر ۵۳۶۹۰۸ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴

وزیر صنعت در اراک: امسال سرفصل بازسازی واحدهای تولیدی تعطیل شده است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال سرفصل بازسازی واحدهای تولیدی تعطیل شده را داریم.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از اراک، رضا رحمانی دقایقی پیش در جلسه شورای راهبری اقتصاد مقاومتی استان مرکزی که در حال برگزاری است اظهار داشت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در شرایط امروز تولید و حفظ حیات کارخانه‌ها یک جهاد است.

وی افزود: این درحالی است که در 13 آبان دشمنان تلاش داشتند تا در کشور اتفاقاتی بیفتد اما با هشیاری ملت و دولت ازجمله صنعتگران و اصناف که همکاری داشتند این کار توسط دشمنان انجام نشد.

رحمانی عنوان کرد: در بودجه پیشنهادی وزارت‌خانه اولین نکته‌ای که قابل توجه بوده بحث حمایت از تولید و اشتغال بوده که یک تکلیف است و نکته‌ دیگر حفظ تولید موجود در کشور است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: به همین سبب یک تکلیف شرعی و قانونی است که در هر دستگاهی در بخش خصوصی، دولت و مجلس باتوجه به وضع فعلی کارگروهی تشکیل شود که مشکل روند تامین مواد اولیه برطرف شود تا خطوط تولید در ما‌ه‌های آینده تعطیل نشود.

وزیر صنعت در اراک: پیگیر استفاده از ظرفیت داخلی برای افزایش تولید در کشور هستیمخبر خوش وزیر صنعت برای کارگران هپکو؛ امسال برنامه‌هایی برای فروش تولیدات هپکو داریموزیرصنعت از 3 کارخانه بزرگ صنعتی استان مرکزی بازدید کرد+تصاویر

رحمانی خاطرنشان کرد: امسال سرفصل بازسازی واحدهای تولیدی تعطیل شده را داریم که از یک هزار و 307 واحد که در کشور تعطیل شده دوباره با 18 هزار  و927 نفر اشتغال فعال شدند بنابراین در پایان سال طبق شناسایی‌ها هدفگذاری یک هزار و 693 بنگاه داشتیم که از این تعداد 55 مورد در استان مرکزی است که رتبه اول را دارد.

در حال بروزرسانی...

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :اراک