کد خبر ۵۳۶۹۰۴ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۳

هزار روستای مازندران به اینترنت پرسرعت بی سیم مجهز شدند

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران با اشاره به توسعه زیرساخت‌های فناوری استان، گفت: هزار روستای مازندران به اینترنت پرسرعت بی سیم مجهز شدند.
- اخبار استانها -

به گزارش ذاکرنیوز از ساری، یدالله طهماسبی امروز در جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران اظهار داشت: رومینگ سایت‌های تلفن همراه از برنامه‌های اولویت دار استان بوده و مقرر است بیش از 100 سایت WLL در سطح استان به شبکه همراه اول تغییر وضعیت پیدا کند.

وی یکی از مشکلات دیگر در استان که موجب اختلال در شبکه ارتباطی می‌شود را سرقت کابل‌ها و تجهیزات مخابراتی عنوان کرد و افزود: با هماهنگی‌هایی که با سازمان‌های ذیربط صورت گرفته تمهیدات لازم برای رفع این مشکل نیز در نظر گرفته شده است.

طهماسبی ادامه داد: در فاز نخست بهره‌مندی روستاها از اینترنت پرسرعت بی‌سیم، از مجموع 1605 روستای در نظر گرفته شده به بیش از 1000 روستا مودم رایگان تحویل شد.

اینترنت بانک ؛ از گوشی‌های هوشمند تا کاربران هوشمندتردرخواست تعزیرات از وزارت ارتباطات برای فراهم‌شدن امکان استعلام از فروشگاه‌های اینترنتی«تاکسی اینترنتی» داد تاکسی‌داران همدانی را درآورد+ فیلم

وی تصریح کرد: دفاتر پیشخوان دولت باید به بهترین نحو به مردم استان خدمت‌رسانی  و برای دفاتری که در انجام وظایف کوتاهی کرده جریمه در نظر گرفته خواهد شد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :مازندران