آخرین اخبار

کد خبر ۵۳۶۸۳۴ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۰

بجنورد| اختصاص 3میلیارد تومان تسهیلات در حوزه جوانان با سود صفر درصد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی از اختصاص 3 میلیارد تومان تسهیلات با سود صفر درصد به حوزه جوانان پرداخت.
- اخبار استانها -

کوروش بهادری در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در بجنورد با اشاره به اقدامات انجام گرفته در خصوص ایجاد اشتغال در جوانان اظهار داشت: طی تفاهم نامه‌ای که بین مدیرعامل صندوق رسالت و وزارت ورزش و جوانان انجام گرفته است. مبلغ 3 میلیارد تومان در حوزه ایجاد اشتغال به استان اختصاص یافته است.

کرمانشاه| 410 خانوار زلزله‌زده در اسلام‌آبادغرب هنوز تسهیلات دریافت نکرده‎‌اند200 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به معلولان ‌گلستان پرداخت شد‌رئیس سازمان میراث فرهنگی‌: 1200 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به هنرمندان صنایع دستی پرداخت می‌شود‌

وی با بیان این که این طرح به صورت پایلوت فقط در 5 استان کشور انجام گرفته است افزود: تاکنون 1میلیارد و 400میلیون تومان از این مبلغ جذب شده که این وام با سود صفر درصد در قبال ارائه طرح‌های اشتغالزایی به جوانان واگذار خواهد شد. این وام طی یک ماه آینده واگذار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی تصریح کرد: 500میلیون تومان تسهیلات با سود 4درصد نیز از طریق صندوق کارآفرینی جذب شده است و در حال واگذاری به طرح‌های مورد تایید می‌باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: چندین طرح اشتغالزایی دیگر نیز به ارزش 900میلیون تومان به این صندوق ارائه شده است که درصورت مصوب شدن، جذب و در اختیار جوانان قرار خواهد گرفت.

بهادری با تاکید بر اینکه محدودیتی در ارایه طرح‌ها وجود ندارد گفت: طرح‌های مختلفی اعم از دامداری، کشاورزی، تولیدی البسه ورزشی و دیگر طرح‌هایی که شرایط اشتغال را برای جوانان ایجاد کند شامل این تسهیلات می‌شود.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir