آخرین اخبار

کد خبر ۵۳۶۲۴۸ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸

طعمه قرار دادن دختر جوان برای سرقت "رادار جنسیس" + عکس

رئیس کلانتری 134 شهرک قدس از بازداشت دختر و پسر جوانی خبر داد که رادار خودروهای جنسیس را می‌دزدیدند.
- اخبار اجتماعی -

سرهنگ علی آذین در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر بازداشت سارقان رادار خودروهای جنسیس درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران کلانتری 134 شهرک غرب موفق به بازداشت سارقانی شدند که قطعه‌ای به نام "رادار" را در خودروهای گران‌قیمت مانند جنسیس به سرقت می‌بردند.

رئیس کلانتری 134 شهرک قدس با اشاره به قیمت بالای این قطعه (رادار)، خاطرنشان کرد: سارقان برای سرقت از شگردهای متفاوتی استفاده می‌کردند؛ در برخی سرقتها دختر جوانی به عنوان طعمه در مسیر صاحبان خودروهای جنسیس قرار داده می‌شد و پس از برقراری طرح دوستی، رانندگان را به خارج از خودرو می‌کشاند؛ دیگر سارق نیز که در کمین بود، در فرصتی مناسب سراغ خودرو رفته و رادار خودرو را می‌دزدید.

آذین تصریح کرد: سارقان در این زمینه سابقه سرقت داشتند و فرد دیگری پیشنهاد این نوع سرقت را به متهم اصلی داده بود.

وی با بیان اینکه این قطعه (رادار) به راحتی توسط سارق به سرقت می‌رفت، متذکر شد: صاحبان خودروهای لوکس مانند جنسیس که این قطعه روی خودرو آنها نصب است، باید دقت لازم را داشته باشند و در مکان مناسب و مکانهای که مجهز به دوربین مداربسته است، اقدام به پارک خودرو کنند.

انهدام باند 31 نفره سارقان لاستیک‌ خودرو/ اعتراف به 500 سرقت

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :عکس
0
شهربانو ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰

طوری می گویند در محلهایی که دوربین داره پارک کنید مثل اینکه وضعیت پارک در خیابانهای تهران را نمیدانند اگر کسی تونست جایی برای پارک پیدا کند باید خدا را شکر کنداینقدر کلیشه ای صحبت نکنیم واقعیتها را ببینیم

پاسخ