آخرین اخبار

کد خبر ۵۳۵۹۸۶ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸

حادثه درگیری فیزیکی در یک بیمارستان‌ خصوصی شهر رشت در حال بررسی است

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به انتشار فیلمی از درگیری همراه یک بیمار با کادر حوزه نگهبانی یکی از بیمارستان‌های خصوصی رشت گفت: دلایل رخداد این قضیه در حال بررسی است.
- اخبار استانها -

طلعت کاویانی در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در رشت اظهار داشت:‌ با توجه به انتشار فیلمی مستند حاوی درگیری همراه بیمار با مامور نگهبانی یکی از بیمارستان‌های خصوصی رشت که در ساعات گذشته بازتاب وسیعی در شبکه‌های مجازی داشته کمیته کارشناسی و بررسی علت رخداد این حادثه تشکیل شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر اینکه در پی انتشار این فیلم بلافاصله دانشگاه با مدیران و مسئولان این بیمارستان تماس برقرار کرده است تصریح کرد:‌ در رایزنی‌های انجام شده مشخص شد که بیمارستان مربوطه بلافاصله نسبت به تشکیل کمیته تحقیق اقدام کرده است.

کاویانی از بررسی علل برخورد تند پرسنل حوزه نگهبانی بیمارستان و ارائه گزارش نهایی کمیته تحقیق به دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و افزود: با توجه به سیاست و راهبرد اصلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در صورت اثبات هرگونه قصور مراتب پیگیری و با خاطیان برخورد می‌شود.

ضارب پرستار بیمارستان 5 آذر گرگان دستگیر شدورود دادستان ایلام به ماجرای آتش‌سوزی بخش «ام آر آی» بیمارستان طالقانیورود فاضلاب بیمارستان یاسوج به رود بشار؛ معضلی که 23 ساله شد

وی حفظ حرمت مراجعان، بیماران و همراهان آنان را از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان دانست و گفت: ‌پایبندی به اخلاق حرفه‌ای و ارزش‌آفرینی برای ذینفعان در سرلوحه فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار دارد و این مجموعه نیز برای تحقق این هدف والا از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نحوه وصول شکایت بیماران و یا خانواده‌های آنان از فعالیت مراکز درمانی استان را برشمرد و تصریح کرد:‌ شهروندان می‌توانند هرگونه انتقاد خود را از طریق سامانه 190 و یا از طریق مراجعه به حوزه نظارت معاونت درمان دانشگاه پیگیری کنند.

به گزارش ذاکرنیوز،‌ در ساعات گذشته فیلمی مستند از یکی از بیمارستان‌های خصوصی شهر رشت در فضای مجازی بین کاربران پخش شده است.

در این فیلم که حاوی تصاویر واتفاقی غیرمعمول است مامور نگهبانی بیمارستان مربوطه با یک خانم که ظاهراً همراه بیمار بوده برخورد فیزیکی خارج از شئونات اخلاقی و اسلامی انجام می‌دهد.

لازم به ذکر است با وجود تماس‌ خبرنگار ذاکرنیوز برای اطلاع از نتیجه جلسه کمیته تحقیق که در محل بیمارستان مربوطه تشکیل شد رئیس این مرکز درمانی حاضر به انجام مصاحبه تلفنی در مورد جزئیات و دلایل درگیری همراه بیمار با کادر نگهبانی تحت امر نشد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :گیلان سینما
0
سحر ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹

از بس پول مفت میگیرن ...............شدن طرف دوست نداشته دیگه پول مفت بریزه تو حلق اینا زور نیست که. والا قدیم بچه نارس بدنیا میومد فوقش چند روز نگه میداشتن بعد میدادن به خانواده مثل دختردایی من که 6 ماهه بدنیا اومد. حالا دیگه این بیمارستان ...............نبود که یه ماه نگه داشتن حتما خون این بدبخت هارو مکیدن دیگه بنده خداها از کجا بیارن کلا بیمارستان قائم رشت معروف شده - اما کادر مجرب ندارن فقط سه کیلو آرایش رو سر صورت پرستاراشون هست. من جای این خانواده باشم تا این نگهبان رو به خاک سیاه ننشونم دست بردار نیستم .
نظر منو نشر بدین اگه واقعا اهل عدالت باشین حرف حق رو سانسور نکنین مدیر محترم سایت

پاسخ