آخرین اخبار

کد خبر ۵۳۴۰۶۱ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵

7 اثر هنرمند اصفهانی به جشنواره جهانی کارتون راه یافت

مسئول خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان گفت: 7 هنرمند اصفهانی به کتاب معتبر جشنواره جهانی کارتون ورلدپرس 2018 راه یافت.
- اخبار استانها -

پیام پور فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در اصفهان با اشاره به این جشنواره اظهار داشت: آثاری از جمال‌الدین اعتباریان، حامد بذرافکن، پیام پورفلاح، منصوره دهقانی، وحید شریفی، مطهره ناسخیان و مهناز یزدانی از اصفهان در کتاب World_Press_Cartoon 2018 منتشر شده است.

وی افزود: گواهینامه و کتاب World Press Cartoon 2018 که هر سال برای آثار برگزیده مطبوعات جهان در زمینه‌های کارتون شوخ طبع، کارتون مطبوعاتی و کاریکاتور چهره به چاپ می‌رسد، امسال هم با آثار 7 عضو خانه کاریکاتور اصفهان که به نمایشگاه معتبر وردپرس کارتون کشور پرتغال راه یافته بود منتشر شده است.

کسب جایزه نخست جشنواره ملی کارتون و کاریکاتور کتاب تهران توسط اصفهانی‌هارقابت کتیبه‌های کوفی اصفهان با مصر و آندلس؛ خوشنویسی هنر بالنده اصفهانکدام اصفهانی با "ناپلئون بناپارت" ملاقات کرد؟

مسئول خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان گفت: در کتاب وردپرس کارتون 2018 هم کارتونیست‌های ایرانی همچون سال‌های گذشته، حضور موفقی دارند.

وی بیان کرد: از آثار کتاب امسال 31 اثر از 25 هنرمند ایرانی و 15 نشریه ایرانی چاپ شده و 9 اثر از هنرمندان اصفهان به چاپ رسیده که 7 کارتون در ماهنامه طنز نیمروز منتشر شده بود.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir