آخرین اخبار

کد خبر ۵۳۲۴۲۷ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۲

سپاه لرستان به طرح‌های زودبازده و اشتغال‌زای جوانان تسهیلات می‌دهد

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان لرستان به اقدامات لازم در راستای اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: به طرح‌های زودبازده و اشتغال‌زا تسهیلات پرداخت می‌کنیم.

به گزارش ذاکرنیوز از خرم‌آباد، سرهنگ علی حسین پازدار در جمع خبرنگاران با اشاره به محرومیت‌زدایی شش دهستان استان لرستان اظهار داشت: شش دهستان محروم در استان شناسایی و اقدامات لازم در راستای محرومیت‌زدایی این دهستان‌ها انجام می‌شود، تجهیز کارگاه در بخش‌های مختلف صورت گرفته و کمیته‌هایی تشکیل‌شده تا دستگاه‌های اجرایی استان نیز در این راستا کمک کنند.

وی در راستای آزادسازی حریم قلعه فلک الافلاک افزود: مجلس ششم تصویب و شورای نگهبان تأیید کردند که حریم قلعه آزاد شود و سپاه نیز تسلیم شد ولی سه شرط لحاظ کرد ازجمله مکان مناسب، زمان و اعتبار کافی که در این راستا توافقاتی انجام و زمین را تجهیز کارگاه کرده و بخشی از اعتبار را پرداخت و با شدت کار می‌کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان لرستان عنوان کرد: توافق شده تا پایان سال 98 اعتبارات به‌موقع پرداخت شود که بتوانیم  به‌موقع ساخت‌وساز را انجام دهیم.

وی به شعار اقتصاد مقاومتی اشاره و بیان کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی فقط اکتفا به شعار نکردیم و کارهای زیادی در این راستا انجام‌شده است به طوری که به طرح‌های زودبازده و اشتغال‌زا تسهیلات پرداخت می‌شود.

پازدار تصریح کرد: مشکلات اقتصادی در کشور و استان وجود دارد و نمی‌توان نادیده گرفت ولی مردم نجیب و شریف ما با این مشکلات کنار آمده تا به اصل انقلاب آسیب نرسد و به خاطر اینکه انقلاب پابرجا بماند سختی‌ها را تحمل می‌کنند.

وی در راستای اقدامات انجام‌شده در بحث احتکار کالا خاطرنشان کرد: سپاه دیده‌بان است و با هیچ‌کس تعارف ندارد، در حوزه احتکار کالا تیم‌هایی را فعال کرده و شبکه عظیم بسیج در کنار دستگاه‌های مسئول در این زمینه ورود کرد کما اینکه شبکه‌هایی شناسایی و بعضاً دستگیر شدند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان لرستان گفت: در راستای مقابله با احتکار شبکه بسیج فعال بوده و هم‌اکنون نیز فعال است که امیدواریم با مدیریت عالمانه و مجاهدانه مشکلات احتکاری را مهار کنیم.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :لرستان