آخرین اخبار

کد خبر ۵۳۲۳۷۰ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱

رئیس جمهور چند پروژه تولیدی، صنعتی و بیمارستانی را در آذربایجان غربی افتتاح کرد

رئیس جمهور در سفر یک روزه خود به ارومیه از طریق ویدیو کنفرانس چند پروژه تولیدی، صنعتی و بیمارستانی را در شهرهای مختلف آذربایجان غربی افتتاح کرد.

به گزارش ذاکرنیوز از ارومیه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی امروز پس از دیدار با مردم خوی و افتتاح بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر و آغاز اجرای چند طرح مهم به شهر ارومیه سفر کرد و ایستگاه قطار این شهر را نیز رسماً افتتاح کرد.

پس از این دو افتتاح مهم سایر طرح‌ها و پروژه‌هایی که می‌بایست از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح شوند در دستور کار دولت بود که بر این اساس طرح‌های مختلفی از طرح توسعه شرکت فرش ماشینی افشار در میاندوآب با ظرفیت اسمی 120 هزار مترمربع که برای 58 نفر اشتغال ایجاد کرده و بر آن سرمایه‌گذاری ثابت 290 میلیارد ریالی و سرمایه‌گذاری ارزی 4.32 میلیون یورویی انجام‌شده به بهره‌برداری رسید.

از طریق ویدیو کنفرانس کار بهره‌برداری و افتتاح شرکت سیلندر خوی تولیدکننده انواع سیلندر و کپسول آتش‌نشانی با ظرفیت اسمی هشت هزار تن سیلندر و 12 هزار و 500 دستگاه کپسول نیز انجام شد که در آن برای 70 نفر زمینه اشتغال فراهم شده است.

افتتاح طرح توسعه کارخانه نساجی خوی با ظرفیت اسمی 10 میلیون مترمربع و اشتغال 426 نفر با سرمایه‌گذاری یک هزار و 280 میلیارد ریالی و 10 میلیون یورویی از دیگر طرح‌های افتتاحی رئیس‌جمهور به صورت ویدیو کنفرانس است.

طرح توسعه واحد تولیدی دستکش حریر ایران، تولیدکننده دستکش نخی روکش‌دار، دستکش معاینه و دستکش جراحی با ظرفیت اسمی 546 میلیونی و با اشتغال 231 نفری با سرمایه‌گذاری 300 میلیارد ریال و دو میلیون یورویی نیز از دیگر طرح‌های صنعتی به‌صورت ویدیو کنفرانس از سوی رئیس‌جمهور است.

افتتاح احیای واحد راکد شرکت تولیدکننده انواع کیک، بیسکویت و شکلات در ارومیه، افتتاح  شرکت کاوشگران کانی ایراء توسط سرمایه‌گذار خارجی که تولیدکننده شمش طلا و نقره با ظرفیت 600 کیلوگرم و اشتغال 81 نفر است در کنار افتتاح طرح توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه، کلینیک تدبیر و امید در همین شهر و افتتاح نخستین داروخانه رباتیک ایران در ارومیه و آزمایشگاه رفرنس این شهر از جمله دیگر طرح‌های مورد افتتاح رئیس‌جمهور از طریق ویدیو کنفرانس است.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir