کد خبر ۵۳۱۴۵۸ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۰

فوتبال جهان|هلند با برتری مقابل قهرمان جهان، آلمان را به لیگ B فرستاد

فوتبال جهان - هلند با شکست دادن قهرمان جهان باعث سقوط آلمان به لیگ B ملت‎‌های اروپا شد.

به گزارش ذاکرنیوز، حساس‌ترین بازی گروه اول لیگ A  ملت‌های اروپا با برتری خانگی 2 بر صفر تیم ملی هلند مقابل فرانسه به پایان رسید.

گل‌های فینالدوم در دقیقه 44 و دیپای در دقیقه 90 از روی نقطه پنالتی،  برتری 2  بر صفر  هلند در بازی ورزشگاه فاینورد مقابل قهرمان جام جهانی 2018 را رقم زد تا با این نتیجه هلند شش امتیازی در فاصله یک امتیازی فرانسه هفت امتیازی در رده دوم قرار بگیرد و آلمان با یک امتیاز به عنوان تیم آخر گروه به یک سطح پایین‌تر یعنی لیگ B سقوط کند. هلند در صورت برتری در آخرین بازی باقیمانده گروه مقابل آلمان به نیمه‌نهایی راه می‌یابد.

براساس این گزارش، در گروه اول لیگ B ملت‌های اروپا اسلواکی 4 بر یک اوکراین را برد، اما این نتیجه خللی در صعود از پیش تعیین‌شده اوکراین به لیگ A به وجود نیاورد.

در گروه چهارم همین سطح، دانمارک در خانه ولز 2 بر یک پیروز شد و به لیگ A راه یافت. جمهوری ایرلند هم به سطح لیگ C سقوط کرد.

جمعه شب همچنین در گروه سوم لیگ C، قبرس و بلغارستان به تساوی یک - یک رضایت دادند و اسلوونی در خانه خودش مقابل نروژ به همین نتیجه رضایت داد.

در گروه چهارم لیگ D نیز ارمنستان در زمین جبل‌الطارق 6 بر 2 پیروز شد و مقدونیه 2 بر صفر میزبانش، لیختن‌اشتاین را شکست داد.

 

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir