آخرین اخبار

کد خبر ۵۳۱۳۹۷ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۹

فرمانده سپاه اردبیل: ملت ایران با تاسی از امام حسین(ع) تن به ذلت نخواهد داد

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ملت ایران اسلامی با تاسی از امام حسین(ع) تن به ذلت نخواهد داد و این ویژگی بارز مردم است.

به گزارش ذاکرنیوز از اردبیل، سردار جلیل بابازاده در مراسم یادواره شهدای بسیج حوزه امام محمد باقر(ع) اردبیل اظهار داشت: آمریکای جنایتکار در برهه‌های زمانی مختلف همواره درصدد توطئه‌سازی برضد نظام مقدس انقلاب اسلامی بوده که در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و به برکت خون پاک شهدای والامقام همیشه این نقشه‌ها نقش بر آب شده است.

وی با اشاره به این که هوشیاری ملت ایران همیشه شکست دهنده توطئه‌های دشمنان بوده است بیان کرد: دشمنان از ایستادگی و وحدت ملت ایران اسلامی واهمه دارند که در این زمینه باید به قدرت جمهوری اسلامی ایران افتخار کرد که هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند این وحدت و انسجام را زیرسئوال ببرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: یکی دیگر از اهداف شوم دشمنان ایجاد مشکلات اقتصادی و جنگ روانی است که در تلاش هستند با ایجاد شبهات دینی و مذهبی و جنگ فرهنگی به این هدف شوم برسند در حالی که از این مسئله غافلند که ملت ایران اسلامی با تاسی از راه و هدف امام حسین(ع) تن به ذلت نمی‌دهد.

بابازاده با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره‌های شهدای والامقام تصریح کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا به عنوان کم‌ترین کاری که در مقابل شهدا می‌توان انجام داد باید مورد توجه واقع شود تا بتوانیم با تداوم در برگزاری این مراسمات خروجی‌های مورد نظر را به دست آوریم که این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

وی اظهار کرد: باید راه و هدف شهدای والامقام را در جامعه به نسل امروزی تبیین کرده و از اهمیت مسئله آنان را آگاه کنیم که در این زمینه بصیرت‌افزایی یک اولویت اساسی است و باید مورد توجه همگان قرار بگیرد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :اردبیل