آخرین اخبار

کد خبر ۵۳۱۳۰۶ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۲

منصوریان: ‌در کادرفنی ذوب‌آهن از مربیان بومی و پیشکسوتان اصفهانی استفاده می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: نیاز به گروه بزرگی ندارم و از مربیان بومی و پیشکسوتان اصفهانی استفاده می‌کنم و از مدیرعامل باشگاه خواستم شرایطی را فراهم کند که بتوانم از بهترین نیروهای قدیمی این باشگاه استفاده کنم.

به گزارش ذاکرنیوز از اصفهان، علیرضا منصوریان پس از نخستین تمرین تیم فوتبال ذوب‌آهن بعد از معرفی وی به عنوان سرمربی این تیم اظهار داشت: خوشحالم در اصفهان و در ذوب‌آهن هستم. مدیریت باشگاه ذوب‌آهن نشان داده که در سال‌های گذشته حامی سرمربیان خود بوده و تا آخرین لحظه پای آنها ایستاده است.

وی افزود: ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است و به چند کمک مربی نیاز داریم. به امید نمازی دوست خوبم خسته نباشید می‌گویم که تلاش خوبی انجام داده و تیم خوبی بسته است. لازم است که بسیار خوب تمرین کنیم. مهم‌ترین چیزی که نیاز داریم اتحاد و همدلی است و به بازیکنان هم گفتم که ابتدا باید برای حفظ آبروی خود بازی کنند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: بسیاری از بازیکنان ذوب‌آهن شاگرد من در تیم ملی امید بوده‌اند و می‌توانیم روزهای بسیار خوبی در ذوب‌آهن داشته باشیم، به شرطی که تلاش کنیم.

منصوریان گفت: از رئیس و اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن، مدیرت کارخانه و سعید آذری که به من اعتماد کردند و پیراهن ذوب‌آهن را به عنوان امانت به من سپردند تشکر می‌کنم. با تمام وجود برای این پیراهن می‌جنگیم و امروز تنها یک اسم را می‌شناسیم و آن هم دفاع از پیراهنی است که امانتی در دست من و بازیکنان است.

وی با بیان اینکه باشگاه ذوب‌آهن امکانات خوبی دارد، تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم در مسیر سختی که داریم موفق باشیم. در لیگ برتر تیم قوی و ضعیف نداریم و همه در یک سطح هستند و می‌توانند از فرصت خود در زمین حریف یا زمین خانگی بهره ببرند. تنها هدف ما باید سربلندی ذوب‌آهن باشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره بازیکنان این تیم اظهار داشت: به احتمال فراوان در ترکیب بازیکنان تغییری نداریم و به انتخاب سرمربی قبلی احترام می‌گذاریم. بازیکنان فعلی به شوک و کمک نیاز دارند و اگر در تیم همدلی به وجود آید، در قدم بعدی می‌توانم از نظر فنی نکات مدنظر خود را در تیم عملیاتی کنم.

منصوریان درباره تغییر در کادر فنی ذوب‌آهن اضافه کرد: در این خصوص تغییراتی خواهیم داشت و از گروه بزرگی که در استقلال با آنها کار می‌کردم، محمد خرمگاه به کادر فنی اضافه می‌شود و احتمالاً یک آنالیزور نیز به ما اضافه می‌شود. نیاز به گروه بزرگی ندارم و از مربیان بومی و پیشکسوتان اصفهانی استفاده می‌کنم و از مدیرعامل باشگاه خواستم شرایطی را فراهم کند که بتوانم از بهترین نیروهای قدیمی این باشگاه استفاده کنم.

وی درباره هدف‌گذاری هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن برای این تیم گفت: تنها هدف این است که به تیم کمک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اخبار مربوط به جدایی احتمالی رشید مظاهری از این تیم و پیوستن او به یکی از تیم‌های تهرانی خاطرنشان کرد: شب گذشته به اصفهان رسیدم و درباره این موضوع هیچ چیز نمی‌دانم. هر اتفاقی قرار باشد بیفتد، قطعاً با مدیرعامل باشگاه در یک مسیر حرکت می‌کنم. تیم خیلی خوبی داریم و آقای آذری هم زحمت بسیاری برای ذوب‌آهن کشیده است و هر اتفاقی قرار باشد بیفتد، من و مدیرعامل باشگاه در یک مسیر حرکت می‌کنیم.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :اصفهان