آخرین اخبار

کد خبر ۵۳۰۱۲۸ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۴

افزایش حقوق کارمندان 2 دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

بر اساس مصوبه دولت، سازمانهای امور مالیاتی و بهزیستی کشور موظف به رعایت ترتیبات مندرج در مصوبه شورای حقوق و دستمزد شدند.

به گزارش ذاکرنیوز، هیئت دولت در تیر ماه سال جاری، به پیشنهاد معاونت حقوقی ریاست جمهوری سازمانهای مالیاتی و بهزیستی را موظف کرد، ترتیبات مندرج در مصوبه شورای حقوق و دستمزد در خصوص تصویب نامه 21اسفند سال  95 را رعایت کنند. در هر حال هرگونه پرداخت مطابق با مصوبه مذکور از محل اعتبارات مصوب مربوط مجاز است.

تکلیف افزایش حقوق کارمندان دولت این هفته مشخص می‌شودنوبخت خبر ذاکرنیوز را تائید کرد/بسته افزایش حقوق کارمندان به محض نهایی شدن اعلام می‌شود

 

گفتنی است، در مصوبه 21 اسفند ماه سال 95 آمده است، سقف حداکثر امتیازات مواد 65، 66،68 ، 71 قانون مدیریت خدمات کشوری پنجاه درصد افزایش مییابد.

به گزارش ذاکرنیوز، اسفند ماه سال گذشته، دولت  به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی و تایید شورای حقوق و دستمزد، سقف امتیازات حقوق و دستمزد کارکنان سازمان امور مالیاتی تا 50 درصد افزایش داده بود. این درحالی است که خرداد ماه سال جاری رئیس مجلس شورای اسلامی به این موضوع ورود کرد و مصوبه مذکور را خلاف قانون ارزیابی کرد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :مالیات