کد خبر ۵۲۹۵۵۰ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۱

حجت‌الاسلام قمی: مراکز فرهنگی و اجتماعی حاشیه شهرها در اولویت حمایت‌ها قرار می‌گیرند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مراکز فرهنگی و اجتماعی که در حاشیه شهرها قرار دارند و به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند در اولویت حمایت‌ها قرار می‌گیرند.

به گزارش ذاکرنیوز از گرگان، حجت‌الاسلام محمد قمی امشب در بازدید از مرکز فرهنگی و اجتماعی انجیرآب اظهارداشت: فعالیت‌های فرهنگی باید در جامعه بیش از گذشته گسترش پیدا کند و در این مسیر دست‌اندرکاران و فعالان این حوزه باید با عزمی جزم و استوار برای بهبود فعالیت‌ها گام بردارند.

وی افزود: در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی به جای پراکنده‌کاری باید هم‌گرایی، هم‌افزایی و انسجام داشته باشیم تا بتوانیم اثرگذاری خدمات فعالیت و خدمات را دوچندان کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه همه ما خادمان فعالان حوزه فرهنگی هستیم، بیان داشت: توجه به حاشیه شهرها و مسائل و مشکلاتی که در این مناطق وجود دارد، جزو اولویت‌های سازمان تبلیغات است.

وی با بیان اینکه شأن طلبگی و همچنین مأموریت‌های سازمان تبلیغات ایجاب می‌کند توجه بیشتری به مناطق محروم داشته باشیم، گفت: اولویت حمایت‌های سازمان تبلیغات از مراکز فرهنگی و اجتماعی فعال در مناطق حاشیه شهرها است. هرچه این فعالیت‌ها بیشتر باشد، مردم خدمات بهتری دریافت می‌کنند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :قم