آخرین اخبار

کد خبر ۵۲۹۵۴۱ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰

130 راس گوسفند برای توزیع بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد ذبح شد

مسئول دفتر آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد از ذبح 130 راس گوسفند در 3 مرحله برای توزیع در بین نیازمندان مناطق دور دست استان خبر داد.

به گزارش ذاکرنیوز از یاسوج، ستار هدایتخواه عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ماه رمضان 70 راس، در دهه کرامت 30 راس و هم‌اکنون نیز به مناسبت دهه آخر ماه صفر و شهادت امام رضا(ع) نیز 30 راس گوسفند برای توزیع در بین نیازمندان مناطق دور افتاده استان ذبح شده است.

وی با اشاره به اینکه این تعداد گوسفند توسط خیران خریداری و ذبح شده است، عنوان کرد: گوسفندان ذبح شده به مناسبت دهه آخر ماه صفر و شهادت امام رضا(ع) بسته بندی و در مناطق دور افتاده شهرستان‌های گرمسری استان توزیع می‌شود.

مسئول دفتر آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: دهستان سادات محمودی از توابع شهرستان دنا به عنوان دهستان هدف خدمات رسانی ویژه انتخاب شده که باید برای رفع محرومیت و ارائه خدمات در این منطقه تلاش شود.

هدایتخواه خاطرنشان کرد: برنامه‌های عمرانی و زیرساختی از جمله احداث خانه نیازمندان، مسجد و جدول کشاورزی توسط خادمیاران آستان قدس رضوی در دهستان محروم سادات محمودی شهرستان دنا اجرایی می‌شود.

وی ادامه داد: شناسایی و سازماندهی خادمیاران رضوی، امداد به مستضعفان و فقرا، ترویج فرهنگ وقف و نذر و همچنین ترویج فرهنگ رضوی از جمله 4 ماموریت کلی دفاتر آستان قدس رضوی است.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir