آخرین اخبار

کد خبر ۵۲۸۴۳۷ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶

واکنش رسانه ژاپنی به مصاحبه سیدجلال حسینی و هراس از ورزشگاه آزادی

یک رسانه ژاپنی به مصاحبه سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم کاشیما آنتلرز واکنش نشان داد.

به گزارش ذاکرنیوز، سایت کانال فوتبال ژاپن به نقل از سیدجلال حسینی نوشت: بی‌صبرانه منتظر بازی برگشت در تهران هستم و با حمایت هواداران زیادی در ورزشگاه آزادی برانگیخته خواهیم شد. اطمینان دارم که تیم کاشیما آنتلرز را در این ورزشگاه شکست خواهیم داد.

این رسانه ژاپنی سپس با طبیعی خواندن حرف‌های  اطمینان‌بخش کاپیتان پرسپولیس نوشت: ورزشگاه آزادی تهران محل بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا حتی تا 100 هزار تماشاگر را در خود جا می‌دهد. جو این ورزشگاه با حضور انبوه تماشاگران به معنای واقعی کلمه برای حریف یک دور کامل است، البته تیم پرسپولیس در بازی رفت لیگ قهرمانان آسیا شکست خورده و از سویی تیم کاشیما آنتلرز به دنبال فتح نخستین جام قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است. آیا انتظار می‌رود دستیابی به این هدف برای شاگردان اویوا در ورزشگاه آزادی تهران سخت باشد؟

بازی رفت تیم‌های کاشیمان آنتلرز و پرسپولیس روز گذشته (شنبه) با نتیجه 2 بر صفر به سود میزبان ژاپنی پایان یافت. ساعت 18:30 دقیقه شنبه آینده (24 شب به وقت ژاپن) بازی برگشت این 2 تیم در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

گرشاسبی: داور چینی به سمت کاشیما آنتلرز چربش داشت

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :تهران