کد خبر ۵۲۷۶۹۶ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵

آیت‌الله مکارم‌شیرازی: ترامپ ‌بر‌اساس توهمات برنامه‌ریزی می‌کند/بلوف‌های آمریکا به جایی نمی‌رسد

مرجع تقلید شیعیان گفت: راهی جز مقاومت در برابر آمریکا نداریم و تاکنون تجربه نشان داده که بلوف‌های آمریکا به جایی نمی‌رسد.

به گزارش ذاکرنیوز از قم، آیت الله مکارم‌شیرازی صبح امروز در دیدار سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل که در مدرسه امام سجاد (ع) برگزار شد، اظهار داشت: یکی از شیوه‌های مقابله با دشمن توجه به پدافند غیرعامل است، دشمن از همه راه‌ها مأیوس شده و تحریم‌ها را مورد توجه قرار داده است.

وی با تاکید بر لزوم مقابله با برنامه‌های دشمن افزود: دشمن در زمینه نظامی و سیاسی به بن بست خورده است و تنها راه برای مقابله با انقلاب اسلامی را تحریم می‌داند.

مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد: ترامپ مدعی بود که اگر از برجام خارج شویم ایران متلاشی می‌شود، یکی از مشکلات آمریکا این است که بر‌اساس توهمات برنامه‌ریزی می‌کند و یکی دیگر از نقاط ضعف آمریکا این است که سرمایه آن‌ها دروغ است و شبانه‌روز علیه ایران اسلامی دروغ می گویند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه سرمایه آمریکا بر‌اساس دروغ پایه ریزی شده است، گفت: تحریم‌ها برای آمریکا هزینه‌های زیادی دارد، آمریکا مدعی شده است که تحریم‌های جدیدی در 13 آبان اعمال می‌کند اما در تحریم‌های جدید هم موفق نمی‌شود.

آیت الله مکارم شیرازی عنوان کرد: مسئولین باید موضوعات جناحی را کنار گذاشته و متحد شوند، موضوعاتی که توسط فضای مجازی علیه کشورمان ترویج می‌شود دروغ است.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هدف آمریکا از مذاکره رسیدن به اهداف پلید خود است، ادامه داد: آمریکا می‌گوید ایران باید پای مذاکره بیاید تا برنامه موشکی تعطیل شود و سپاه پاسداران و حشدالشعبی و حزب الله تحریم شوند و نسبت به اسرائیل کنار بیاید و حقوق اقلیت‌ها و بهایی‌ها به رسمیت شناخته شود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با تاکید بر وحدت در برابر استکبار تصریح کرد: راهی جز مقاومت در برابر آمریکا نداریم و تاکنون تجربه نشان داده که بلوف‌های آمریکا به جایی نمی‌رسد.

آیت الله مکارم شیرازی خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی مثل پیاده‌روی اربعین دارای ابعاد و اثرات بسیار زیادی است، حضور گسترده مردم در راهپیمایی جاماندگان اربعین بسیار عظیم بود و این حضور دارای اثرات زیادی است.

 

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir