آخرین اخبار

کد خبر ۵۲۵۹۳۹ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴

تسلیت دفتر آیت الله العظمی مدرسی در پی ارتحال حجت الاسلام شجاعی

در این پیام آمده است: حجت الاسلام شجاعی عمر خود را در خدمت به قرآن و اهل بیت سپری کرد

به گزارش ذاکر نیوز؛ دفتر آیت‌الله‌العظمی سیدمحمدتقی مدرسی، از مراجع معظم تقلید کربلای معلی با صدور پیامی ارتحال حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین سیدابوالقاسم شجاعی، از خطبای با اخلاص تهران را تسلیت گفت.

در بخشی از این پیام آمده است: مرحوم حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین شجاعی خطیبی برجسته و مبلغی توانا بود که عمر با برکت خود را در خدمت به قرآن و سنت رسول خدا(ص) و اهل بیت(ع) در راستای ترویج مبانی دین مبین اسلام و هدایت جامعه سپری کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

قال الله تعالی:

يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَالَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجَاتٍ ۚ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِيرٌ) صدق الله العلی العظیم

ارتحال خطیب برجسته، مبلغ توانا، حضرت حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین حاج سیدابوالقاسم شجاعی را به جامعه روحانیت، بالخصوص جامعه مبلغین تهران و خانواده مکرم ایشان تسلیت عرض می‌نماییم.

مرحوم مغفور، عمر با برکت خود را در خدمت به قرآن کریم و سنت رسول خدا(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و ترویج مبانی بر حق دین مبین اسلام و هدایت جامعه به سوی هدف های متعالی مکتب تشیع سپری نمودند.

از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم درجات معظم له را متعالی و با پیامبر عظیم‌الشان اسلام و ائمه معصومین (علیه و علیهم افضل الصلاة و السلام) در بهشت برین محشور گرداند.

قال النبی الاکرم(ص): من مات علی حب آل محمد مات شهیدا.

و قال الامام علی(ع): اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمة لا یسدها شی ء الی یوم القیامة.

دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی حاج سیدمحمدتقی مدرسی»

تنظیم و ارسال: سلطان احمدی

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir