آخرین اخبار

کد خبر ۵۲۵۴۶۹ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۷

جشن بزرگ روز جهانی کودک در شیراز برگزار شد

شیراز- ذاکرنیوز- مدیر بهزیستی شهرستان شیراز در این جمع با اشاره به نقشی که برای مهدکودک در انتقال ارزش‌های جامعه در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: تمامی نظارت‌ها با هدف انتقال ارزش‌های انقلابی، فرهنگی و اجتماعی به کودکان در این مراکز از سوی بهزیستی انجام می‌شود.

به گزارش ذاکرنیوز به نقل از روابط عمومی بهزیستی شیراز، حمید آزرمی افزود: دستگاه‌های نظارتی باید به مهد کودک به عنوان مراکز فرهنگی نگاه کنند و این مراکز را به عنوان مرکز تجاری یا بنگاه اقتصادی مورد توجه قرار گیرد.

 آزرمی با اعلام تحصیل ۲۵هزار کودک در مهد کودک‌های شهری و روستایی استان عنوان کرد: در این مراکز فرهنگ پذیری و جامعه پذیری به عنوان اصل بنیادین کودک به بهترین روش‌های علمی از سوی بهزیستی دنبال می‌شود.

 مدیریت بهزیستی شهرستان شیراز با اشاره به کودکان کار که بعضا برخی از آنها تبعه و افغان نیز هستند بیان کرد: حدود 300 کودک کار در مراکز بهزیستی شیراز نگهداری می‌شوند. 

جعفری روابط عمومی بهزیستی شیراز نیز با تبریک این ایام با تقدیر از زحمات مدیریت بهزیستی  شیراز و کارشناسان حوزه امور اجتماعی و مهدهای کودک گفت: به لطف خدا کارهای بسیار خوبی در شیراز با همکاری کانون توسعه و همیاری مهد های کودک انجام پذیرفته است مهدهای تحت نظارت بهزیستی شیراز با نظارت کارشناسان خود سعی در ارتقاء مهدهای کودک جهت به روز کردن آموزش ها  و رفع مشکلات و چالشهای  آنها را  دارد .

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir