آخرین اخبار

کد خبر ۵۱۸۴۴۹ انتشار : ۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

ترافیک پرحجم در محورهای مازندران/ تأخیر در اعمال محدودیت یک‌طرفه شدن هراز و کندوان

رئیس پلیس راه مازندران گفت: اعمال محدودیت یک‌طرفه شدن در محورهای هراز و کندوان به‌دلیل حجم ترافیک به تأخیر افتاد.

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: با توجه به تعطیلات عید غدیر مسافران بسیاری وارد استان مازندران شدند که انتظار داریم در بازگشت شاهد ترافیک سنگین خودروها باشیم.

وی افزود: ازطرفی شهریور ماه زمان اوج سفرهای تابستانی است که این موضوع موجب شده شاهد ترافیک گسترده خودروها در جاده‌های استان باشیم.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران از مسیر شمال به‌صورت پرحجم است، اضافه کرد: با توجه به تعداد بالای خودروهای ورودی در محورهای استان لازم است مسافران سفرهای خود را مدیریت کرده و به عصر روز جمعه و شنبه موکول نکنند.

این مسؤول بیان کرد: محدودیت ممنوع بودن تردد کامیون و کامیونت به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در محور هراز از ساعت 6 صبح امروز اجرا شده و تا ساعت 24 فردا ادامه دارد.

قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است، تصریح کرد: قرار بود محدودیت یک‌طرفه شدن محورهای هراز و کندوان از ساعت 12 اجرا شود که با توجه به حجم ترافیک این محدودیت به تأخیر افتاد.

وی به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی کماکان از محور هراز، اظهار کرد: تردد تمامی تریلی به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 روز جمعه از محور سوادکوه ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: در محور کیاسر نیز با توجه به حضور مسافران و همچنین تردد بومیان به سمت ییلاق‌های استان بحث محدودیت‌های یک‌طرفه به‌صورت مقطعی در دستور کار قرار دارد؛ البته زمان آن مشخص نیست و معمولا در روز بروز ترافیک بالا اعمال می‌شود تا از صف‌های طولانی ترافیک جلوگیری شود.

انتهای پیام/ن

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :مازندران