کد خبر ۵۱۶۵۳۳ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۸
تکذیب یک شایعه

دیدار مسعود شجاعی و علی دایی+ عکس

در حاشيه ديدار تراكتورسازي و سايپا مبني بر نرفتن مسعود شجاعي به سمت علي دايي پيش از آغاز اين بازي منتشر شد، اسباب تكدر خاطر كاپيتان تيم‌ملي و تراكتورسازي را فراهم كرد.

به گزارش ذاکرنیوز، در حالیکه برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند که مسعود شجاعی پیش از دیدار سایپا و تراکتورسازی نزد علی دایی نرفته، این بازیکن در صحبتی با کاظم برجلو،عضو کادرفنی سایپا و هم‌تیمی سابقش در تیم نارنجی‌پوشان این موضوع را مطرح کرده و اظهار داشت: علی دایی افتخار فوتبال ما است و من افتخار شاگردی ایشان در تیم‌ملی را داشته‌ام. هیچ‌وقت به خودم اجازه نمی‌دهم که خدای‌ناکرده حرمت مربی‌ام را نادیده بگیرم.

شجاعی در گفت و گو با مربی سایپا تصریح کرد: من پیش از شروع بازی به اتاق مربیان سایپا رفتم و با علی‌آفا و در حضور بهزاد غلامپور صحبت کردم نمی‌دانم هدف از انتشار این خبرها چیست؟! باز هم می گویم که هیچ‌وقت به خودم اجازه نمی‌دهم حرمت یکی از بزرگترین مردان تاریخ فوتبال ایران را نادیده بگیرم. وقتی برای شروع بازی به زمین رفتیم زمانی نبود که برای ادای احترام و رخصت گرفتن از علی‌آقا اقدام کنم.اما بعد از بازی به نزد ایشان رفتم و ضمن خسته نباشید،ادای احترام نیز به جای آوردم.

عکس‌ دیدار شجاعی و علی دایی را در زیر مشاهده می‌کنید:

 

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir