کد خبر ۵۱۵۳۴۵ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۶
نماینده پیشین تهران در مجلس:

297 رسانه در نقاط مختلف جهان علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند

بیژن نوباوه، نماینده پیشین تهران در مجلس گفت: در حال حاضر جنگ، جنگ سرد است و 297 رسانه صوتی و تصویری در نقاط مختلف جهان علیه ارزش‌های والای جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند.

 به گزارش ذاکرنیوز از اراک، بیژن نوباوه امشب در مراسم گرامیداشت شهدای رسانه و روز خبرنگار در اراک اظهار کرد: امروز جامعه خبرنگاری ایران از سالم‌ترین جوامع خبرنگاری دنیاست.

 وی از خبرنگاران به‌عنوان حلقه اتصال مردم و مسؤولان یاد کرد و افزود: خبرنگاران همانند بزرگان، اندیشمندان و دانشمندان هدفشان اعتلای بشر است و هیچ اعتلایی بالاتر و برتر از اندیشیدن و پاک نگریستن نیست.

نوباوه با مقایسه وضعیت کنونی جامعه با چهار دهه گذشته اظهار داشت: در حال حاضر جنگ، جنگ سرد است 297 رسانه صوتی و تصویری در نقاط مختلف جهان علیه ارزش‌های والای جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند.

مدیرمسئول روزنامه عصر ایرانیان افزود: بودجه نظامی آمریکا به‌تنهایی برابر بودجه 140 کشور دنیاست و این در حالی است که حساسیت آمریکا نسبت به ایران از شوروی بیشتر است.

وی تصریح کرد: آمریکا به‌تنهایی 40درصد منابع سرمایه‌ای دنیا، بزرگ‌ترین ارتش دنیا و بیشترین بودجه سازمان ملل را دارد، اما به‌خوبی می‌داند قدرت رویارویی را در میدان نبرد با ایران ندارند، انقلاب اسلامی کمر آمریکا را شکسته است و آمریکا با یک ابرقدرت می‌جنگد.

نوباوه تصریح کرد: آنچه دشمنان از آن هراس دارند قدرت فکری حاکم در کشور است، آمریکایی‌ها به این مهم دست یافتند که بعد فرهنگی و اقتصادی ایران باید از داخل  نابود شود و جنگ با ایران با شکست مطلق مواجه است.

مدیرمسؤول روزنامه عصر ایرانیان بهترین و مؤثرترین راهکار در راستای مقابله با تحریم‌ها را خودکفایی درونی عنوان کرد و گفت: سال گذشته با تحریم بنزین مواجه بودیم و این در حالی است که در حال حاضر بیش از 90 میلیون لیتر بنزین و 11میلیون تن گندم در کشور تولید داریم و در تولید ناخالص داخلی جزء 17 کشور برتر دنیا هستیم.

نوباوه اقتصاد مقاومتی را اقتصاد درون‌گرا دانست و افزود: مشکلات اقتصادی کشور  ناشی از سوء مدیریت است و زمان آن رسیده سخنگوی قوه قضائیه اسامی مفسدان اقتصادی را اعلام کند.

وی بابیان اینکه آمریکا در سال‌های اخیر بیش از 7 هزار میلیارد دلار در منطقه خاورمیانه هزینه کرده است، گفت:  با همه نقشه‌های آمریکا اما جمهوری اسلامی ایران همچنان تصمیم‌ساز اصلی در منطقه است و این برای آمریکا شکست بزرگی است. 

نوباوه تأکید کرد: دشمنان نظام اسلامی می‌دانند که ملت ایران با الگوگیری از شهدای خود مانند شهید محسن حججی برای بقای فکر و ایده خود می‌جنگند و در مسیر صیانت از ارزش‌های خود از هیچ قدرتی واهمه ندارد. 

مدیرمسئول روزنامه عصر ایرانیان افزود: شهید حججی‌ها درراه انقلاب جان خود را فدا می‌کنند و آمریکایی‌ها به‌خوبی به این واقعیت پی برده‌اند.

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir