آخرین اخبار

کد خبر ۵۱۵۰۰۲ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۳

آلبوم «حسم کن» در تالار وحدت رونمایی شد

آلبوم «حسم کن» با صدای آرش کوچکان در تالار وحدت رونمایی شد.

به گزارش ذاکرنیوز، آلبوم «حسم کن» با صدای «آرش کوچکان» شامگاه دیروز (دوشنبه ۱۵ مرداد) در تالار وحدت و با حضور دوستداران موسیقی و عوامل آلبوم رونمایی شد.

آرش کوچکان پس از حضور مجری برنامه و خوشامدگویی به حضار، روی صحنه آمد و پس از اجرای یکی از قطعات آلبومش به صورت زنده با اعضای ارکسترش، رو به حاضرین در سالن گفت: موسیقی صدای خداوند است و امشب یکی از بهترین شب‌های زندگی من است که نخستین آلبومم را با حضور شما رونمایی می‌کنم.

این خواننده پاپ در ادامه با تقدیر از پدرو مادرش که در سالن حضور داشتند، افزود: در ایران شرایط تولید و انتشار آلبوم موسیقی با توجه به نبود قانون کپی‌رایت دچار مشکلات عدیده است و همین باعث شده مکانیسم انتشار آلبوم تا حد زیادی از بین برود و همه به سمت انتشار تک تراک بروند. امیدوارم با حمایت همه دوستداران موسیقی باز هم بتوانیم آثار دیگری را تولید کنیم و به زودی در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار دهیم.

پخش موزیک ویدئوی یکی از قطعات آلبوم، آخرین بخش از این مراسم را تشکیل می‌داد و سپس مجری برنامه روی صحنه آمد و بار دیگر ضمن تقدیر از حضور دوستداران هنر در این برنامه از آنها خواست که برای حضور در مراسم رونمایی آلبوم در لابی تالار وحدت حضور به هم رسانند.

انتهای این برنامه نیز به رونمایی و جشن امضای این آلبوم در لابی تالار وحدت اختصاص داده شده بود و حضور پرتعداد دوستداران این خواننده از نکات جلب توجه برنامه بود.

آلبوم «حسم کن» در ۱۱ قطعه به نام‌های: «جدی نگیر، حسم کن، ازت دلخورم، آخرین راه، بی خیال، کنار من نفس بکش، خسارت، من و تو، ازت ممنونم، قول یه مرد، برف» تهیه و منتشر شده است.

این آلبوم به همت خانه هنر جوان و تهیه‌کنندگی علیرضا فرهادی تولید و در اختیار دوستداران موسیقی قرار گرفته است.

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir