آخرین اخبار

کد خبر ۵۱۴۶۹۷ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۵

چرا افرادی در بطن اعتراض اقتصادی شعار مرگ بر دیکتاتور سر می دهند؟

تمام فراخوان هایی که کانال ها و شبکه های معارض برای تجمع و اغتشاش صادر می کنند، رویکرد اقتصادی و معیشتی دارد. یعنی فراخوان نه به گرانی، نه به بیکاری، نه به دزدی و اختلاس، اعتراض به موسسات مالی حرامخوار و...

به گزارش سرویس سیاسی ذاکرنیوز، مردم به درستی و حق نگران اقتصاد و وضعیت معیشتی خود در حال و آینده هستند. دولت روحانی هم به درستی و حق در حال ایجاد و توسعه تکانه های شدید اقتصادی در جهت گره گذاری در وضعیت معیشتی مردم است و این کار تعمدی و حساب شده انجام می شود چراکه پس از خروج برجام بارها گفته بودیم تاریخ مصرف روحانی تمام شده و به قول معروف روحانی رو به فساد و ضایع شدن می رود چون او با مذاکره و زد و بند با آمریکا روحانی شده است و بدون آن تهی و پوچ است. پس شرایط را آشفته می کند تا گاوبندی و تسلیم در مقابل آمریکا را به مطالبه عمومی تبدیل کند و در حال حاضر برای همین در اوج اعتراض بازار به توچال می رود و یا مانند این روزها روزه سکوت می گیرد.

مردم به درستی و حق نگران اقتصاد و وضعیت معیشتی خود در حال و آینده هستند.
  عدم کفایت سیاسی روحانی به روزهای اوج خود رسیده است. سوال از رئیس جمهور در دستور کار مجلس است. تمنا و مطالبه استعفا و استیضاح و عزل روحانی در حال تبدیل شدن به یک مطالبه عمومی و خصوصی است. در سایر بخش ها مثل صداوسیما و...  هم احتمال تغییرات بزرگ وجود دارد. همه نگاه ها در آخر به یک نقطه معطوف می شود. مقام معظم رهبری

  وقتی هر فرد، نخبه، رجل، نهاد یا سازمانی به وظیفه ذاتی خود عمل نکند و این وظایف جمع شود، لاجرم همه آنها به سمت جایگاه رهبری معظم انقلاب سوق داده خواهد شد. رهبری معظم و مقتدر و در عین حال مظلوم انقلاب اسلامی نشان داده همانند شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی، خود یک امت است. تک علمدار نهضت امام روح الله است. ابر مرد دوران و امید مستضعفان و آزادگان جهان است. الهام بخش و شور آفرین است.

شجاع و روحیه دهنده است. در این حالت معظم له برای حفظ انقلاب اسلامی وارد میدان خواهند شد. تغییرات انجام می شود. آن روز است که معنای زوزه شغال های منافقین بیشتر درک خواهد شد. همانهایی که می گویند مگر مملکت رهبر ندارد پس چرا فلان مدیر اقتصادی یا فلان قاضی یا فلان مجری برنامه تلویزیونی یا فلان مسئول موسسه بانکی و... فساد می کنند؟ پس چرا رهبر دخالت نمی کند؟ همانهایی که می گویند اگر دولت تنبل و ناکارآمد و فشل است پس چرا رهبر ورود نمی کند؟
آری
این شعار را امروز برای فردا می دهند. برای فردایی که تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور لاجرم با حکم حکومتی حل خواهد شد.

 مصاحبه اختصاصی با برخی کسبه و مردم حاضر در خیابان امیرکبیر(شاهپور جدید) اصفهان در خصوص مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور:

در گفتگویی که با چند تن از کسبه خیابان امیرکبیر اصفهان انجام شد به گفته آنان، تظاهرات و مطالبات مردمی بصورت کاملا آرام و منطقی و با همراهی نیروی انتظامی در حال انجام بود،مردم و کسبه و کامیونداران با شعار های ( نه به گرانی،مفسد اقتصادی اعدام باید گردد و از این قبیل شعارها) مطالبات خود را از مسئولان خواستار بودند،نزدیک به یک ساعت از تظاهرات آرام مردم و کسبه میگذشت که ناگهان ۱۲ موتور سوار که همگی مشخص بود از جایی خط میگیرند از سمت خیابان مشیرالدوله وارد خیابان امیرکبیر شده و هر کدام به نقاطی که جمعیت بیشتر بود حاضر شدند،نفوذی ها که با تلفن همراه دائم باهم در ارتباط بودند،با شعار های ساختار شکن سعی در انحراف مطالبات مردم داشتند تا جایی که هیچ کس بر علیه  دولت روحانی شعار ندهد!
نفوذی ها سپس بسمت مامورین نیروی انتظامی سنگ پرتاب و قائدتا مامورین هم برای محافظت از خود واکنش نشان میدهند.

۱۲ موتور سواری که بهمراه راکب از سمت خیابان مشیر الدوله وارد شدند،چه کسانی بودند؟

با توجه به اینکه پاکبانان هر شب خیابان امیرکبیر را از زباله و سنگ پاک میکنند،چه کسانی این مقدار سنگ را به آنجا انتقال داده اند؟

چرا هروقت مردم خاستند شعارهایشان را که بنابر وضع موجود بسمت دولت بی کفایت بود را سر دهند، نفوذی ها بسمت مردم آمده و شعارهای انحرافی را با صدای بلندتر میفرستادند؟

مطالبه عمومی از بی عرضگی و ناکارآمدی فعلی حق مردم است و این مطالبه باید کنترل شده باشد و نگذارند نفوذی ها با شعارهای انحرافی اصل قضیه را کنار بزنند.
انتهای پیام/58

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :