کد خبر ۵۱۰۷۹۴ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
اعتراض چند کشور به تصمیم کمیته المپیک آرژنتین

ترابیان: بازی‌های لیگ برتر فوتسال از طریق اینترنت در سراسر کشور پخش مستقیم می شود

رئیس کمیته فنی توسعه و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: طبق تصمیم هئیت رئیسه امسال که کل بازی‌های لیگ از طریق اینترنت در سراسر کشور پخش می‌شود.

عباس ترابیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد عدم پخش برنامه ۲۰۲۰ از شبکه ورزش گفت: برنامه ۲۰۲۰ یکی از برنامه‌های خوب شبکه ورزش بود که تمام بازی‌های لیگ‌های فوتسال را تحت پوشش خود قرار داده بودو سال گذشته این برنامه مخاطبان زیادی را جذب خود کرده بود. یکی از علت‌های عدم پخش این برنامه این بود که تهیه‌کننده این برنامه در سال گذشته با توجه به سختی‌ها و هزینه‌هایی که برای این برنامه کرده بود وی نتوانسته هزینه‌های خود را برگرداند، که همین موضوع باعث انصراف از تهیه‌این برنامه شده بود.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر با یک تهیه‌کننده جدید از شبکه ورزش مذاکراتی شده و حتی جلساتی  هم  با حضور، کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال و سلیمانی دبیر این کمیته و اعضای سازمان لیگ برگزار کرده و ان‌شاءالله منتظر  پاسخ  این تهیه‌کننده هستیم که کار خود را شروع کند و از طرفی هم سازمان لیگ در این جلسه قول همکاری به این تهیه‌کننده را داده است، البته طبق تصمیم هئیت رئیسه امسال قرار است که کل بازی‌های لیگ از طریق اینترنت در سراسر کشور پخش شود.

مدیرکمیته فنی و توسعه فوتسال در رابطه با بازی‌های تدارکاتی ملی همچنین گفت:  امسال برنامه بازیهای تدارکاتی تیم ملی از اواخر سال قبل مشخص، بسته شده و تمام بازی‌ها تدارکاتی تیم ملی طبق برنامه‌ای که از قبل تصویب شده ادامه دارد.البته امسال کمیته فنی به دلیل اینکه تیم ملی  رویداد خاصی((بازیهای رسمی))  ندارد تصمیم گرفته  که بازی‌های تدارکاتی کمتری در نظر بگیرد.

ترابیان همچنین در مورد بازی‌های تدارکاتی تیم ملی زیر ۱۸ سال گفت:‌ کمیته فنی می داند که این تیم بازی تدارکاتی کمی انجام داده و این بازی‌ها مناسب آماده‌سازی تیم ملی نمی‌باشد. و برای انجام ندادن بازیهای تدارکاتی برای این تیم نبود تیمی در رده سنی  در دیگر کشورها است که همین موضوع باعث مشلاتی برای کادر فنی این تیم شده است. 

وی در پایان گفت:  بعد از تصمیم کمیته المپیک آرژنتین  جهت معرفی اسامی تیمهای شرکت کننده که این کشورها  نمی توانند بیش از ۱۰ نفر بازیکن  به  مسابقات المپیک آرژنتین اعزام کنند چند کشور  به صورت مکتوب از جمله ایران  نسبت به این موضوع اعتراض کرده  و درخواست داشتند که کمیته المپیک در تصمیم خود یک تجدید‌نظری کند.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :لیگ برتر ورزش