کد خبر ۵۰۶۱۹۵ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶

بررسی «راه حل ایران برای بحران فلسطین» در شبکه پرس تی وی

«راه حل ایران برای بحران فلسطین» عنوان موضوعی است که در برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) در شبکه پرس تی وی مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

به گزارش ذاکرنیوز، این برنامه به تهیه کنندگی یوسف پور انوری با حضور دو روزنامه نگار رسانه های نوشتاری، یک استاد حقوق بین الملل و دو کارشناس خارجی روی آنتن این شبکه می رود.

در این برنامه ضمن اشاره به بیانات رهبری درخصوص اسراییل و لزوم برگزاری انتخابات به این مساله اشاره می شود که برخی رسانه های خارجی اینطور نشان داده اند که سیاست ایران در قبال اسراییل نرم‌تر شده در حالی که این موضع از ابتدا هم موضع رسمی ایران برای پایان بخشیدن به بحران فلسطین بوده است.

در ادامه برنامه این هفته «ایران امروز» تلاش های نتانیاهو برای معنی کردن شعار ایران مبنی بر نابودی اسراییل مورد بحث قرار گرفته و بی اساس بودن ادعای وی مبنی بر قتل یهودیان به عنوان هدف اصلی ایران مورد بررسی قرار می گیرد.

بخش دیگر این برنامه، به بحث و تبادل نظر پیرامون اقدامات متعدد اسراییل بر ضد ایران از جمله تلاش برای ایجاد جنگ از سوی آمریکا علیه ایران، ترور دانشمندان ایرانی، تلاش برای نابودی برجام، حمله به مستشاران ایرانی در سوریه و حمله سایبری به تاسیسات ایران اختصاص دارد.

باور ایران به حق فلسطینیان در تعیین سرنوشت خود، کمک ایران به فلسطینی ها با هدف دفاع از مظلوم به عنوان یک هدف انقلابی و تلاش اسراییل برای نشان دادن دوستی خود به مردم ایران از دیگر مباحثی است که در برنامه این هفته «ایران امروز» بررسی خواهد شد.

«ایران امروز» با اجرای لیلا فرامرزی ساعت 01:00 بامداد چهارشنبه 30 خرداد از شبکه پرس تی وی پخش می شود. این برنامه چهارشنبه ساعت 06:00 و 19:00 ، پنجشنبه ساعت 08:00 و شنبه ساعت 11:00 تکرار خواهد شد.

 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir