کد خبر ۵۰۵۵۹۷ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳
هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال

کولاکوویچ: می توانستیم برنده باشیم، اما مصدومیت کار ما را سخت کرد

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در دیدار برابر صربستان می‌توانستیم پیروز باشیم، اما مصدومیت کمی کارمان را سخت کرد.

به گزارش ذاکرنیوز، ایگور کولاکوویچ پس از شکست 3 بر 2 برابر صربستان در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال اظهار داشت: بازی خیلی سختی داشتیم و با تمام وجود بازی را آغاز کردیم و در دو ست اول خوب بودیم. در ست دوم تا امتیازات پایانی خوب پیش رفتیم، اما آتاناسویچ به خط سرویس رفت. ست سوم نیز خوب بودیم و امتیاز به امتیاز پیش رفتیم و دو تیم رقابت نزدیکی داشتند.

وی ادامه داد: اتفاق بد برای ما مصدومیت مرتضی شریفی بود. میرزاجانپور در زمین به عنوان جانشین عملکرد خوبی داشت، اما از اتفاقی که برای شریفی رخ داد ناراحت هستم. او بازیکن جوانی است که به خوبی جایگاه خود را در تیم شناخته است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: ست چهارم باز هم به بازی برگشتیم اما در شروع ست پنجم صربستان از ما پیش افتاد. ست پنجم چند امتیاز عقب بودیم و در نهایت بازی را باختیم اما من از چیزی که ناراحت هستم این است که شانس کسب برد در این بازی را داشتیم و می توانستیم برنده زمین را ترک کنیم.

کولاکوویچ با اشاره به تاثیر مصدومیت‌های ملی‌پوشان ایران گفت: صربستان با تیم کامل خود در اینجا حضور دارد اما چند مصدوم داشتیم. غفور از ناحیه زانو و کمر مصدوم است و قائمی نیز نمی‌توانست کامل ما را همراهی کند و شریفی نیز مصدوم شد و این مصدومیت ها کار ما را سخت کرده است

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :والیبال