کد خبر ۵۰۵۳۱۳ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:

قرائت قرآن در طول سال تداوم یابد/ لزوم کنترل قیمت‌ کالاهای اساسی مردم توسط مسئولان

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: قرائت قرآن را در کل ایام سال ادامه دهیم چرا که با قرائت قرآن گناهان هر شخص بخشیده می شود.

به گزارش ذاکرنیوز از ارومیه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های نماز عید سعید فطر که صبح امروز در مصلی امام‌ خمینی(ره) برگزار شد، اظهار کرد: اعمال مستحبی که در ماه مبارک رمضان به آن عادت کرده بودیم همچون برپایی نماز صبح که ثوابت بسیاری دارد و قرائت قرآن را در کل ایام سال باید ادامه داد چرا که با قرائت قرآن گناهان هر شخص بخشیده می شود و برکتی برای خانه آن شخص نازل شده و خداوند از او راضی خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به قرائت دعای وداع با ماه مبارک بیان کرد: دعا وداع ماه مبارک رمضان که در صحیفه سجادیه ذکر شده را باید امروز مطالعه و در آن تامل شود.

خطیب نماز عید سعید فطر افزود: اگر بخواهیم مملکتمان از هجوم دشمنان در امان باشد و در مقابل این دشمنان پیروز شویم باید از اوامر و فرامین مقام معظم رهبری تبعیت کنیم.

وی تصریح کرد: در وضعیت فعلی که مشکلات فراوانی در امور اقتصادی وجود دارند تنها راه حل این مشکلات اطاعت از ولی فقیه است.

قریشی ادامه داد: به همین منظور مسئولان باید تدابیری بیاندیشند که قیمت های اجناس اساسی مردم را کنترل کنند و با مراکز و افرادی که قیمت‌ها را غیر اصولی افزایش می دهند برخورد کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: باید دقت کنیم دشمن که به سمت کدام نهاد توجه بیشتری دارد، که اگر این گونه باشد این نهاد بهترین عملکرد را داشته چرا که دشمن هیچ موقع از نهادها تعریف و تمجید نمی کند و فقط قصد تخریب دارند.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :آذربایجان غربی