آخرین اخبار

کد خبر ۵۰۴۶۸۳ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴

آب، امان نامه، شمر و علمدار

تاريخ، تکرار مي شود. کربلا به وسعت همه تاريخ است؛ کل يوم عاشورا و کل ارض کربلا کلام حقي است که هر روز حقانيتش اثبات مي شود. تقدير بر اين بود با لب تشنه از آب و امان نامه و شمر زمان و جواب ملت حسيني ايران اسلامي بنويسم.

گروه سیاسی ذاکرنیوز- پیرهادی/۱۴۰۰ سال بر مصائب حسين عليه السلام و اهل بيت و اصحابش عزاداري کرده ايم که خط را گم نکنيم. تمام اين مدت که گفته ايم: يا ليتنا کنا معکم، منتظر بوده ايم اگر امان نامه اي از جانب شمر رسيد، با عزمي راسخ و به تأسي از حضرت اباالفضل العباس عليه السلام، سينه سپر کنيم و بگوييم: "بريده باد دستهاي تو و لعنت باد بر اماني که براي ما آورده اي"

شمر بن ذي الجوشن در عصر روز نهم محرم، چون ديد که عمربن سعد مهيّاي نبرد با امام حسين(ع) است، به نزديک خيام حسيني آمد و بانگ زد که: فرزندان خواهرم کجايند؟

منظورش حضرت عباس و سه برادرش به نام‌هاي عبدالله، جعفر و عثمان بود که از فرزندان حضرت فاطمه امالبنين(س) بودند. آن مجلّله از قبيله بنيکلات و شِمر هم از همين قبيله بود. امام حسين(ع) که صداي شمر را شنيد به برادرانش دستور داد که جواب شمر را بدهيد، اگرچه او فاسق است وليکن با شما قرابت و خويشي دارد.

حضرت عباس(ع) به همراه سه برادرش به نزد شمر رفتند. شمر براي آنان، امان نامه‌اي آورده بود، مشروط بر اين که از ياري حسين(ع) دست بردارند و سپاهش راترک گويند. حضرت عباس(ع) فرمود: بريده باد دستهاي تو و لعنت باد بر اماني که براي ما آورده اي. اي دشمن خدا! ما را امر ميکني که دست از برادر و مولاي خويش برداريم و سر در طاعت ملعونان برآوريم. آيا ما را امان مي‌دهي ولي براي پسر رسول خدا(ص) اماني نيست؟

شمر از شنيدن اين پاسخ دندانشکن، خشمناک شد و به لشکرگاه خويش برگشت. مقام معظم رهبري ديروز #شمر_زمان را معرفي کردند؛ کودک کشي از نسل حرمله.
 نتانياهوي کودک کش، به تازگي نگران بحران آب کشور ما شده است.

واقعا خدا را شکر که دشمنان ما را از احمقان آفريدي. دانشمندان هسته اي ما را ترور مي کنند؛ همان کساني که مي توانستند با نيروگاه آب شيرين کن هسته‌اي بحران آب را کنترل کنند و حال امان نامه آورده اند.

خونخوارترين موجود دنياي کنوني ژست خيرخواهي و کمک رساني به خود گرفته است؛ اما زهي خيال باطل که مردم، ذره اي اراجيف نخست وزير رژيم صهيونيستي و آدم کش را جدي بگيرند.

نه مردم حسيني ايران اسلامي از دستان به خون آلوده شمر زمان چيزي مي گيرند نه مشکلات در کشور ما به گونه اي است که خودمان از حل و رفع آن، عاجز باشيم؛ فلذا مي بايست بيش از پيش، کمر همت ببنديم و براي حل مشکلات و بحران ها قدم و قلم برداريم تا کسي مثل نتانياهو با آن سابقه جنايت عليه بشريت به خود اجازه ندهد پيشنهادهاي اينچنيني مطرح کند.

امروز علم در دست علمداري است که با حمايت صاحب اصلي کشور حضرت صاحب الزمان (عج)، دشمن را خوار و خفيف کرده است و به فضل الهي اصحاب و يارانش پرشمار و شکست ناپذيرند و در رويارويي جبهه حق و باطل، همواره در صف حق، يک دل و راسخ، يُقاتِلونَ في سَبيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيانٌ مَرصوصٌ.

انتهای پیام/58

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir