کد خبر ۵۰۴۶۷۹ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰

براندازها: مهرماه امسال زنگ مدارس را ما به صدا در میاوریم !

اولین بار بود که حدود ۴ هزار ایرانی مخالف جمهوری اسلامی پس از انقلاب در یک سالن دور هم جمع میشدند.بیشتر از اینکه کنسرت بصورت معمول و متداول آن اجرا شود، با سخنرانی های فرخزاد به یک کنسرت سیاسی تبدیل شد

گروه سیاسی ذاکرنیوز_علیرضا زادبر: سال ۱۹۸۳ (۱۳۶۲) در لندن یک کنسرت معروف توسط  فریدون فرخزاد برگزار شد. اولین بار بود که حدود ۴ هزار ایرانی مخالف جمهوری اسلامی پس از انقلاب در یک سالن دور هم جمع میشدند، بیشتر از اینکه کنسرت بصورت معمول و متداول آن اجرا شود، با سخنرانی های فرخزاد به یک کنسرت سیاسی تبدیل شد.

اما کدام نکته برای امروز اهمیت دارد، بخشی از اپوزیسیون یا همان براندازها در آن سال میگفتند: "مهرماه زنگ مدراس تهران را ما به صدا در خواهیم آورد!!!"

آن زمان، اوج جنگ ایران و عراق بود، #براندازها از کاباره های لس انجلس با مشروب گیلاس کنار لیدی های مو بِلوند به #صدام دل بسته بودند که #انقلاب مردم را سرنگون کند!

بعدها به رجوی و سازمان قاتل او دل بستند، بعدتر به تحریمهای کلینتون و تهدید به جنگ جرج بوش و زیرکی اوباما، امروز هم به دیوانه ای بنام ترامپ دل بسته اند آن هم از پشت توییتر و تلگرام در حال جنگ با انقلابِ مردم هستند.

Image result for ‫فریدون فرخزاد‬‎بیش از ۳۰ سال از آن کنسرت و سخنان فرخزاد میگذرد، خیلی از آن براندازها، پیر شدند، بسیاری مُردند و صدای زنگ مدارس را که قرار بود به صدا در آوردند نشنیدند.
نسل جوان تر و فرزندان آن جماعت دل به ناکجا آباد بسته اند و در آرزوی پدران خود روزگار سپری میکنند.

مردم، انقلابی را که خودشان خلق و با خون از آن دفاع کرده اند، با چند توییت و پُست در اینستاگرام رها نمیکنند، تنها چیزی که به این انقلاب آسیب میزند، دوری از آرمانهای انقلاب توسط خود ماست، وقتتان را با براندازهای مجازی تلف نکنید. 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :