آخرین اخبار

کد خبر ۵۰۳۱۶۶ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲

کمین جاسوسان اینترنتی و تویتری در فضای مجازی/القای شکست جریان انقلاب+فیلم

گزارش رویترز از مدرسه‌ای در اسراییل که مسئول تربیت فارسی زبانانی است که درشبکه‌های اجتماعی بگویند #براندازم، تحریم تقصیر خود ماست، حمله نظامی برای آزادی خوبست و از آنها تشکر کنند!

به گزارش سرویس سیاسی ذاکرنیوز، چندی پیش ویدئویی از سربازان رژیم صهیونیستی در فضای اینترنت منتشر شد که ترانه «سلطان قلب‌ها» از یک فیلم فارسی مبتذل سینمای پیش از انقلاب به همین نام را می‌خواندند. در این ویدئو شماری از سربازان دختر و پسر در یک گروه کر و با لباس نظامی به جای خواندن یک سرود نظامی حتی ایرانی، ترانه «سلطان قلب‌ها» را به فارسی اجرا می‌کردند!

 انتشار ویدئوی فوق، تعجب و حیرت بسیاری از کاربران را برانگیخت تا اینکه وب سایت فرانسوی تی‌تی‌یو (TTU) در‌باره این ویدئو که گویا به صورت مخفیانه و توسط پدر یکی از همان سربازان در وب‌سایت‌های اینترنتی منتشر شده، نوشت که جذب این سربازان جوان و آموزش آنها با زبان فارسی بخشی از برنامه سازمان اطلاعات ارتش اسرائیل (امان) برای رصد فعالیت‌های مردم ایران در داخل و خارج از آن کشور به شمار می‌آید

 وب سایت تی‌تی‌یو اضافه می‌کند: «... این سربازان پس از پایان دوره تعلیمی خود مسئول شنود تلفنی و زیر نظر گرفتن گردش اطلاعات در اینترنت، از جمله عکس و ویدئو بر روی شبکه‌های اجتماعی می‌شوند. این گروه علاوه‌ بر فعالیت‌های ایران در خاک خودش، فعالیت‌های مشاوران نظامی‌ ایرانی مستقر در سوریه و به‌ويژه سپاه قدس و فرمانده آن قاسم سلیمانی را نیز زیر نظر می‌گیرند...»

  این وب‌سایت فرانسوی همچنین می‌نویسد، مقام‌های اسرائیل امیدوارند تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران و اطلاعاتی که این سربازان جدید برای سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی غرب از جمله اسرائیل تهیه می‌کنند بتواند از خارج کشور به مدیریت شورشی اجتماعی علیه جمهوری اسلامی کمک نماید.

انتهای پیام/58

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :