کد خبر ۵۰۰۴۷۰ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴

نگرانی هواداران «جت لی‌» از وضعیت سلامت او + عکس

چهره «جت لی» هنرپیشه نامدار فیلم‌های رزمی در ۵۵ سالگی به شدت شکسته شده و ناراحتی‌های جسمی او نگرانی هوادارانش را در پی داشته است.

به گزارش ذاکرنیوز به نقل از هالیوود ریپورتر، افزایش سن و ناراحتی‌های جسمی «جت لی» هنرپیشه نامدار فیلم‌های رزمی، باعث نگرانی هواداران این هنرپیشه در مورد سلامتش شده است.

جت لی در سال 2013 اعلام کرد از ناراحتی قلبی و پرکاری تیرویید رنج می‌برد و برخی آسیب‌های سرصحنه فیلم‌برداری بر سلامت او تاثیر منفی گذاشته است. 

جت لی در دیداری که از «تبت» داشت در مورد مشکلات جسمی‌اش گفت. عکس او از این سفر که نحیف و شکسته نشان می‌دهد باعث واکنش هواداران در شبکه‌های اجتماعی شده و نسبت به سلامت این هنرپیشه فیلم‌های رزمی ابراز نگرانی شده است. بسیاری از هواداران که بیشتر اهل چین و هنگ کنگ هستند جت لی 55 ساله را با 20 سال پیش خودش زمانیکه فیلم‌های اکشن رزمی را بازی می‌کرد مقایسه می‌کنند و فضای مجازی پر شده از احساس ناراحتی هواداران برای جت لی.

جت لی از 8 سالگی ورزش رزمی «ووشو» را یادگرفته و جوایز بیشماری کسب کرده است. او در زمان ریاست جمهوری ریچارد نیکسون در آمریکا با تیم ملی ووشوی چین برای اولین بار به این کشور سفر کرد. او در 19 سالگی از ووشو بازنشسته شد و وارد دنیای سینما شد و اولین فیلم خود با عنوان «معبد شائولین» را ساخت که به موفقیت چشمگیری در چین رسید و در آن زمان تنها در هنگ کنگ 2 میلیون دلار فروش داشت.

لی بخاطر مهارت‌های ورزشی و داشتن چهره‌ای جذاب، وارد هالیوود شد و در فیلم «سلاح مرگبار4» در نقش مقابل «مل گیبسون» ظاهر شد. «رومئو باید بمیرد»(2000) «پادشاهی ممنوعه»(2008) با بازی در کنار «جکی چان» و «مومیایی» ازجمله فیلم‌های موفق جت لی هستند.

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir