آخرین اخبار

کد خبر ۴۹۹۲۲۹ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰
ذوب باخت

ذوب قربانی شد/ الماس سیاه استقلال درخشید

امیر قلعه‌نویی بعد از بازی دیشب حمایت مسؤولان ورزشی از آبی‌های پایتخت را یکی از دلایل باخت تیم خود دانست و ذوب را قربانی این تفکر عنوان کرد.

به گزارش ذاکرنیوز از اصفهان، تقابل‌های اخیر شفر آلمانی و امیر قلعه‌نویی که پرهیجان دنبال شد، در لیگ برتر به سود قلعه‌نویی رقم خورد و در بازی‌های آسیایی هم این قلعه‌نویی بود که با تک‌گل تیم خود در اصفهان راه را برای صعود هموار کرد.

پس از پایان بازی رفت دو تیم استقلال و ذوب‌آهن و پیروزی این تیم اصفهانی نگاه‌ها معطوف به بازی برگشت شد بازی که تیم استقلال امید به حضور هواداران خود بسته بود و آزادی که روز قبل لباس قرمز بر تن کرد و پرواز قرمز‌های پایتخت به مقصد 8 تیم برتر آسیا را محقق ساخت بعد از کمتر از 24 ساعت آبی‌پوش شود و برای پرواز استقلال آذین شده باشد.

ژنرال که در روزهای اخیر گوشه‌ چشمی در حاشیه برای کی‌روش و سکو‌های ورزشگاه داشت، در حالی که ربیع عطایا در آخرین دقایق بازی می‌توانست باز هم در قلعه‌ تایم همه چیز را تغییر دهد اما بخت با قلعه‌نویی یار نبود و نتوانست از پس شفر بر‌آید و استقلال با پیروزی 3 بر 1 ذوب را پشت سر گذاشت و در جمع 8 تیم برتر قاره کهن جای گرفت.

در روزی که آزادی سکویی برای تماشاگران خارج از ورزشگاه نداشت یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد فوتبال ایران یعنی حضور تماشاگران را به رخ کشید و با صعود استقلال به جمع 8 تیم، حضور پرشور تماشاگران و صعود دو تیم ایرانی از این مرحله کیفیت فوتبال ایران را خاطر نشان کرد.

تیام خرید موفق استقلال در این میدان یکه‌تازی کرد و یک سر‌ و گردن از دیگر بازیکنان میدان خود را بالاتر نشان داد و 3 گل زده خود در این بازی را بدرقه شفر برای تعطیلات بلند مدت خود کرد تا چون الماس سیاهی در دل استقلال بدرخشد.

داور این بازی که یک کلاس از کلاس بازی پایین‌تر بود، خیلی زود کانون توجهات شد و سوت‌های او از سوی هر دو تیم مورد اعتراض قرار می‌گرفت تا از نظر امیر قلعه‌نویی به همراه تیام عوامل برد آبی‌های پایتخت باشد.

امیر قلعه‌نویی بعد از بازی دیشب حمایت مسؤولان ورزشی از آبی‌های پایتخت را یکی از دلایل باخت تیم خود دانست و ذوب‌آهن را قربانی این تفکر عنوان کرد و این برد را به سلطانی‌فر و تاج تبریک گفت.

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir