کد خبر ۴۹۹۰۵۴ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
صحبت های برجامی و ضد آمریکایی معاون وزیر ورزش و جوانان در مجمع شمشیربازی

داورزنی: دست ترامپ دیگر در دستکش مخملی نیست/ آمریکایی ها به روحیه آزادگی ملت ایران تمایل نداشته اند

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در سالیان گذشته مرتب شاهد شیطنت ها و روحیه شیطانی آمریکا بوده ایم و فرقی هم نمی کند ترامپ باشد یا شخصی دیگر. آنها به این روحیه آزادگی ملت ایران تمایل نداشته اند.

به گزارش ذاکرنیوز، در پایان انتخابات شمشیربازی و انتخاب باقرزاده با رای حداکثری مجمع، محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت:  شمشیربازی در چند سال گذشته خوب کار کرده و همین موضوع باعث شده که اعضای مجمع دوباره باقرزاده به عنوان رئیس انتخاب کنند. دوستان دیگر هم با توجه به موفقیت های این رشته و روند موجود علاقه ای نداشتند که نامزد شوند و حضور پیدا کنند و فکر می کنم امروز به ثبات برنامه های شمشیربازی رای داده شد. این نشان می دهد که جامعه شمشیربازی به انسجام خوبی رسیده است.
وی ادامه داد: حرکت خوبی در شمشیربازی اتفاق افتاده و امیدواریم در مجمع بعدی هر 31 هیات در مجمع حضور داشته باشند.
داورزنی با اشاره به مسئله برجام عنوان کرد: در سالیان گذشته مرتب شاهد شیطنت ها و روحیه شیطانی آمریکا بوده ایم و فرقی هم نمی کند ترامپ باشد یا شخصی دیگر. آنها به این روحیه آزادگی ملت ایران تمایل نداشته اند. همیشه پشت این اقدامات تروریستی و خبیثانه آمریکایی ها و صهیونیست ها بوده اند. دست ترامپ دیگر در دستکش مخملی نیست و علما کارهای خود را انجام می دهند.

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش