کد خبر ۴۹۸۹۷۰ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳
فرماندار شهرستان بندر ماهشهر خواستار شد

جلسه بررسی روشنایی معابر وخیابانها واماکن تفریحی بندرماهشهر برگزار گردید

 به گزارش ذاکرنیوزخوزستان در این جلسه که باحضور شهرداری بندرماهشهر و بیرانوند فرماندار شهرستان ، نظارات شهردار ،آبادی عضو شورای شهر ،سبکبار رئیس سازمان برق و برخی از کارشناسان ومدیران داخلی ادارات مربوطه برگزار گردید .

پروژه های احداث شبکه برق پارک مجیدیه ،خور سیف وپارک بزرگ شهر بررسی گردید و درخصوص کوتاه نمودن مسیر وسیکل اجرایی پروژه ها بحث وتبادل نظر گردید. سبکبار رئیس سازمان برق در این جلسه گفت : یکی از دلایل تاخیر در اجرای پروژه های شهری وهمچنین افزایش قیمت ها خارج نمودن سیکل قراردادها ی سازمان از شهرستان وانجام آن در ستاد مرکزی استان است که متاسفانه مشکلات عدیده ای در سطح شهرستانها بوجود آورده است.

بیرانوند فرماندارشهرستان در تایید سخنان سبکبار افزود : متاسفانه سازمان آب وبرق خوزستان ارایه خدمات در شهرستانها وپروژه های مربوطه را ازدید درآمدزایی نگاه میکند که در واقع نگاه غلطی است و ارایه خدمات را با مشکل مواجه میکند. در خصوص وضعیت خاموشی معابر وخیابانهای سطح شهر نیز فرماندار مقرر نمود که رئیس سازمان برق به همراه شهردار و نماینده شورای شهر به صورت شبانه از خیابانها ومعابر شهری بازدید بعمل آورند و خاموشی معابر را به صورت میدانی بازدید ودر جهت رفع آن اقدام نمایند.

همچنین به دستور فرماندارو طبق هماهنگی به عمل آمده میان سازمان برق و شهرداری مقرر گردید که روشنایی و برق کشی پارک فاز شش و جاده کمربندی هرچه سریعتر به اتمام برسد و جاده مجیدیه و جاده سلامت هم خیلی سریع تعیین تکلیف شود. در پایان جلسه نیز بیرانوند طی تماس تلفنی با غضنفری مدیرعامل سازمان آب وبرق خوزستان در جهت رفع موانع موجود در پروژه های برقی شهرستان به مذاکره پرداخت .

ناصرحکیمی 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir