کد خبر ۴۹۳۷۸۵ انتشار : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵
از سوی استاد موسوی مطلق صورت گرفت؛

محکومیت توهین روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب به ساحت مقدس امام رضا(ع)

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مطلق با صدور پیامی اقدام توهین آمیز روزنامه نگار اصلاح طلب به ساحت مقدس امام رضا(ع) را محکوم کرد.

به گزارش حوزه قرآن و معارف ذاکر نیوز؛امیرحسین میراسماعیلی، روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب روزنامه جهان صنعت با انتشار پستی توئیتری به ساحت مقدس امام هشتم اهانت کرد. این روزنامه‌نگار که پیش از این نیز به دلیل انتشار مطالبی مشابه، خبرساز شده بود این بار پا را فراتر گذاشت و به طور مستقیم  امام رضا (ع) را با آگاهی از ارادت و تعصبی که شیعیان به ایشان دارند خطاب قرار داد.

از این رو حجت الاسلام و المسلمین استاد سید عباس موسوی مطلق، استاد و مولف حوزه علمیه قم با صدور پیامی اقدام توهین آمیز روزنامه نگار اصلاح طلب به ساحت مقدس امام رضا(ع) را محکوم کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم
توهین وتمسخروقیحانه امیرحسین میراسماعیلی خبرنگار_هتاک روزنامه جهان صنعت به وجود مقدس حضرت سلطان امام هشتم سلام الله عليه موجب تاثر و تاسف بر جهل حاكم بر روح و افكار عده اى معلوم الحال در اين مملكت گرديد.
لازم است ايشان هرچه سريعتر توبه و جهت عذرخواهى از ساحت مقدس پاسبان ملائك حضرت على بن موسى الرضا عليه آلاف التحتيه والثناء حرم مشرف شده و عذر تقصير بياوردو سپس از محضر شيعيان و دوستان حضرت عذرخواهى كند.
وزير ارشاد نيز كه الحمدلله عذرخواهى را بلد است فلذا براى بازداشت رئيس غافل ارشاد مشهد عذر خواهى كرد اينجا نيز عذرخواهى كند.
جامعه خبرنگار نيز لابد اعلام برائت از اين گونه توهين ها خواهند نمود
و مانيز إظهار شرمسارى خود را از محضر امام هشتم وامام رضا ابراز ميداريم
والسلام
سيدعباس موسوى مطلق
سوم ارديبهشت يكهزاروسيصدونودوهفت
قم المقدسه

 

انتشار: سلطان احمدی

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
1
علی ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱

آقای موسوی مطلق !
از قدیم گفته اند که توبۀ گرگ مرگ است. قوّۀ قضائیه چرا سکوت اختیار کرده است ؟

پاسخ