کد خبر ۴۹۲۹۴۶ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۷

سلطانی فر: بازی های ورزشی بانوان کشورهای اسلامی را احیا می کنیم

وزیر ورزش و جوانان در اجلاس اخیر سازمان همکاری کشورهای اسلامی در باکو آذربایجان گفت: خوشبختانه با مذاکرات و رایزنی های گسترده دولت و وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد عضویت جمهوری اسلامی ایران در جمع 5 کشور عضو شورای وزیران سازمان همکاری کشورهای اسلامی پذیرفته شد.

 به گزارش ذاکرنیوز به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛دکتر سلطانی فر افزود : با راهبردهای دولت های یازدهم و دوازدهم ،ایران ارتباطات بین المللی گسترده با کشورها و مجامع جهانی ورزش و سازمان مسئول در دو حوزه جوانان و ورزش دارد.

 وزیر ورزش و جوانان درباره حمایت از ورزش بانوان کشورهای مسلمان تصریح کرد: خدا را شکر ایران در این حوزه پیشتاز است و بعد از موفقیت بین المللی برای تصویب حضور بانوان بسکتبال ایران و مسلمان با پوشش اسلامی در میادین جهانی توانستیم در رشته سه گانه هم زمینه حضور بانوان ورزشکار مسلمان را در میادین بین المللی فراهم کنیم.

 دکتر سلطانی فر تاکید کرد: با جدیت بدنبال حفظ و احیای حقوق زنان ورزرشکار و مسلمان در میادین بزرگ ورزشی مانند المپیک ،بازیهای آسیایی و رویدادهای معتبر دیگر با رعایت حدود فرهنگی و شرعی هستیم و انشالله زمینه های احیا بازی های بانوان کشورهای مسلمان را فراهم می کنیم.

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش