کد خبر ۴۹۱۸۱۹ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷
مصری:

تصمیمات جدیدی برای حقوق مستمری‌بگیران تحت پوشش گرفته شده است

کرمانشاه- نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیمات جدیدی برای حقوق مستمری‌بگیران تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی گرفته شده است.

عبدالرضا مصری در گفتگو با ذاکرنیوز، اظهار داشت: در قانون برنامه ششم توسعه افزایش جهشی را در مستمری خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد داشتیم و تصمیمات جدیدی نیز در خصوص حقوق مستمری بگیران تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی گرفته شده است.

وی گفت: امسال در قانون بودجه، این افزایش مستمری را در قالب حقوق آوردیم که حتما پرداخت شود و آخرین تصمیمی که امروز گرفته شده و ان شاءالله در دولت به تصویب می‌رسد این است که برای خانواده‌های ۵ نفره و ۵ نفر به بالای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، حقوق ماهیانه ۵۲۷ هزار تومان پرداخت خواهد شد.

 نماینده مجلس کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به خانواده‌های ۴ نفره، ۴۷۴ هزار تومان، خانواده های سه نفره ۳۶۶ هزار تومان، خانواده‌های دونفره ۲۸۳ هزار تومان و افراد تک نفره ۱۷۰ هزار تومان به عنوان حقوق پرداخت خواهد شد.

مصری با تاکید بر اینکه آنچه به عنوان یارانه پرداخت می‌شود جدا است و حقوق این مددجویان مستقل از یارانه است، گفت: این مبالغ نسبت به سال ماقبل بیش از ۲۰۰ درصد افزایش داشته است.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :کرمانشاه