کد خبر ۴۹۰۸۴۳ انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۰
حجت الاسلام حاج احمد پناهیان

حکومت گمراه، حکومتی است که با ظلم سازش کند/نفوذی های در بیوت علما شناسایی شوند

من از ارادت شخصی حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی به شخص رهبر معظم انقلاب اطلاع دارم، اما بعضی در این مجموعه ها شیطنت می کنند. هنوز این بیان صادر نشده، مرجع خودش را پیدا نکرده، سریع رسانه ای می شود.

به گزارش سرویس قرآن و معارف ذاکرنیوز، به پاس خون شهدا و مجاهدتهای اولیاء خدا و به پاس مدیریت الهی، پرنفوذ، وسیع و محکم و استوار ولی فقیه سطح شعور جامعه اینقدر بالا رفته که یکدفعه می بینید در ۲۲ بهمن، روز قدس، ۹ دی، هرچه تلاش می کنند مردم را مقابل نظام به خط کنند، موفق نمی شوند. مردم با اعتقاد و  باور می آیند. ما فرزندانمان در جهان اسلام مهیای اقدامات خیلی عظیم تر از این حرفها هستند.

 من از ارادت شخصی حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی به شخص رهبر معظم انقلاب اطلاع دارم، اما بعضی در این مجموعه ها  شیطنت می کنند. هنوز این بیان صادر نشده، مرجع خودش را پیدا نکرده، سریع رسانه ای می شود. عوامل امنیتی باید کسانی که با این ابزار سعی می کنند در حقانیت اصل نظام تردید ایجاد کنند را  شناسایی کنند. چنین کسانی نباید در بیوت علما #نفوذ کرده باشند و کار دستشان باشد. ما هنوز در این خیابانهای ارم و چهارمردان و سایر خیابانها بدنهای قطعه قطعه به دوش می کشیم پای آرمانهای این نظام. مردم انقلابی ما و  علمای بصیر قم اجازه نمی دهند در بعضی بیوت علما عده ای نفوذ کنند.

 جهان اسلام مدافعین حرم و حریم اهل بیت(ع) تربیت می کند. نه فقط در ایران. چند شب پیش در مسجد کوفه، سربازان  حشدالشعبی که از جبهه آمده بودند را می دیدیم، با همان چهره های آفتاب سوخته اما نورانی. طاقت نیاوردم، آخر رفتم پیش یکی از آنها. گفت خیالت راحت، کار اینها تمام است! این اطمینان عمیق قلبی از کجا ایجاد شده است؟ اینها  ثمره ولایت است. خدا زیر چتر ولایت هدایت را نازل می کند. پیشانی اش را بوسیدم و بغل گرفتم: «اولئک هم المؤمنون حقا».

 ما اجازه نمی دهیم این حریم شکسته بشود. قطعا مراقبتها و پی جویی ها و پیگیری ها باید خیلی بیشتر از گذشته باشیم. ما باید #قدرشناس نعمت، شهادت، جهادت، و نعمت این انقلاب و حاکمیت اصیل دینی باشیم. اصل این نظام ولایت فقیه است، که ریشه در آیات قرآن دارد. از شیخ مفید بپرسید ولایت فقیه چیست، تا علمای امروز. باید قدرشناس بود. باید کسانی که در گوشه و کنار دامن می زنند به این حرفها شناسایی بشوند و با آنها مقابله بشود. علما و مراجع ما پای حقانیت نظام ما بوده و هستند و خواهند بود. چه کسی می تواند این آفتاب تابنده را نادیده بگیرد؟

بعضی ترسیده اند. میگویند حالا چه می شود، دیگر  اسرائیل هم وارد جنگ شد. شما چطور فکر می کنید؟! مگر در طول ۷ سال گذشته چه کاری می توانستند بکنند که نکردند؟ این همه برنامه ریزی کردند، #جنگ_نیابتی درست کردند. سرباز آمریکایی قوی تر است یا سرباز کوردل وهابی که کمربند انتحاری به خودش می بندد؟ کدام بی باک ترند؟ شما آمریکا را نمی شناسید یا قدرت اسلام را؟!

 لااقل مثل آمریکاییها فکر کنید! وقتی شبیه مهدی لطفی ها زیر چتر اسلام تربیت می شوند، این یعنی قدرتی که هیچ  بمب اتمی ندارد. قدرت خدا بیشتر است یا قدرت شیطان؟! گرچه ما استقبال می کنیم. مدتهاست که ثانیه شماری می کنیم برای #نابودی اسرائیل و آمریکا  قدم آخر را برداریم. ولی دشمن را ابله فرض نکنید؛ دارد با شما بازی می کند. با دشمنی مواجه هستید که هم در عمل بمب اتمی می سازد، و هم در انگیزه کار فکری می کند، شب و روز القائات انحرافی در ذهن جوانان ما القا می کند.

 کسی اجازه ندارد به این حکومتی که در برابر این دشمن ایستاده است، بگوید حکومت گمراه!  حکومت گمراه، حکومتی است که با ظلم  سازش کند، و از مظلومان عالم حمایت نکند. گمراه دانستن این حکومت یعنی نادیده گرفتن خون شهدا و حقانیت ندای اسلام در جهان، و نادیده گرفتن منویات ولایت امروز در آخرالزمان. مراقب باشید کسی این نگاه را باور نکند. البته  عقلای قوم باور نمی کنند. قویا هم معتقدیم که چنین قصد و غرضی نبوده، اما باید روشنگری شود.

انتهای پیام/87

 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :