کد خبر ۴۹۰۷۰۷ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
رئیس شورای شهر زنجان خبر داد:

جذب ۲ سرمایه‌گذار قوی برای ایجاد تحول بزرگ در شهر زنجان

زنجان-رئیس شورای شهر زنجان گفت: دو سرمایه‌گذار قوی برای اجرای پروژه در شهر زنجان داریم که ایجاد کننده تحول بزرگی برای شهر زنجان خواهند بود.

به گزارش ذاکرنیوز، احمد نصیری ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل شورای شهر زنجان به جذب سرمایه‌گذار در مدیریت شهری زنجان اشاره کرد و افزود: کمیسیون سرمایه‌گذاری در شورای شهر پنجم و شهرداری فعال بوده و مدیریت و برنامه‌ریزی لازم برای جذب سرمایه‌گذار را دارد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر دو سرمایه‌گذار قوی برای اجرای پروژه در شهر زنجان داریم که ایجاد کننده تحول بزرگی برای شهر زنجان خواهند بود.

رئیس شورای شهر زنجان گفت: اولویت شورای شهر پنجم تقویت سرمایه‌گذاری در شهر زنجان است و برای تحقق این امر مهم زیر ساخت‌های لازم برای حضور سرمایه‌گذار در شهر زنجان را فراهم خواهیم کرد.

نصیری تأکید کرد: برای رشد و توسعه عمران و آبادانی شهر زنجان باید مدیریت کارآمد در دستور کار قرار گیرد و تحقق این هدف‌ها مدیریت کارشناسی شده می‌خواهد و برای رشد و توسعه  شهر زنجان باید به سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذار توجه شود.

رئیس شورای شهر زنجان تصریح کرد: خوشبختانه شهر زنجان ظرفیت لازم برای جذب سرمایه‌گذار را دارد و باید مسئولین هم  همکاری لازم را با سرمایه‌گذاران داشته و بسترهای لازم برای حضور سرمایه‌گذار را فراهم کنند.

نصیری گفت: شورای شهر پنجم در حال حاضر رایزنی با چند سرمایه گذار دیگر است.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :زنجان