کد خبر ۴۹۰۷۰۱ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰
دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان قزوین:

بانوان فرهیخته در تبیین شعار سال نقش مهمی دارند

قزوین- دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان قزوین گفت: بانوان فرهیخته در تبیین شعار سال و تشویق مردم در حمایت از تولید داخلی و مصرف کالای ایرانی نقش مهمی دارند.

به گزارش ذاکرنیوز، بتول نظری پور روز دوشنبه در دیدار با حجت الاسلام علی نعمت الهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: در سال حمایت از کالای ایرانی از اعضای جمعیت انتظار داریم اهتمام ویژه ای برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در اجرای شعار سال داشته باشند.

مسئول امور بانوان تبلیغات اسلامی قزوین افزود: در حال حاضر ۵۰ نفر عضو جمعیت بانوان فرهیخته استان هستند که تعداد ۴۰ نفر آنها در جلسات حضور مستمر دارند.

وی بیان کرد: برای اینکه بتوانیم این تشکل را در تصمیم گیری ها مشارکت دهیم نیاز است تمام بانوان فرهیخته احساس مسئولیت بیشتری کنند و در اتاق فکر حضور داشته باشند تا بتوانیم برنامه های فرهنگی را با استفاده همه نظرها تدوین و بخوبی اجرا کنیم.

دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان قزوین یادآورشد: جمعیت بانوان فرهیخته استان به نوعی عهده دار فعالیتهای فرهنگی هستند و باید بتوانند به این رسالت خود بخوبی عمل کنند.

وی یادآور شد: در نشست های منطقه ای مقرر شد برای رسیدن به نتایج بهتر با تشکیل اتاق فکر از ایده های افراد صاحب نظر استفاده شود.

در ادامه این جلسه رئیس و دیگر اعضای جمعیت بانوان فرهیخته استان بر ضرورت تشکیل جمعیت نوجوانان فرهیخته، همکاری با دستگاه های اجرایی و استفاده بیشتر از ظرفیت بانوان مداح تاکید کردند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :قزوین