کد خبر ۴۹۰۶۲۹ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳
مدیرامور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت خبر داد

پرداخت 65 میلیارد تومان وام به نیازمندان استان تهران

مدیرامور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران از پرداخت 65 میلیارد تومان وام به نیازمندان این استان خبر داد.

علیرضا پیران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، به برنامه‌های صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در سال 97 اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی هدفمند برای جذب سپرده‌های مردمی، تسریع در ارائه تسهیلات و پیگیری وصول مطالبات از مهمترین برنامه‌های این صندوق در سال جاری است.

وی با اشاره به اینکه تسهیلات صندوق امداد ولایت در زمینه ازدواج، درمان، تحصیل، مسکن، اشتغال و محکومان جرائم غیر عمد به واجدین شرایط پرداخت می‌شود، بیان کرد: این صندوق از سپرده گذاری خیران، ادارات وسایر دستگاه‌ها استقبال می‌کند و طبق تفاهم نامه به معرفی شدگان طرف مقابل تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می‌کند.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران به فعالیت‌های این صندوق در سال 96 اشاره کرد و ادامه داد: در سال گذشته 100 هزار افتتاح حساب درصندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران صورت گرفته است.

پیران با بیان اینکه در سال گذشته 65 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان پرداخت شده است، گفت: این مبلغ برای 12 هزار و 212 فقره تسهیلات کارگشایی به میزان 37 میلیارد و 100 میلیون تومان و هزار و 835 فقره تسهیلات اشتغال زایی به مبلغ 28 میلیارد و 100 میلیون تومان اختصاص یافته است.

وی به سقف پرداختی تسهیلات قرض الحسنه توسط صندوق امداد ولایت اشاره و بیان کرد: سقف پرداخت تسهیلات کارگشایی تا پنج میلیون تومان و تسهیلات اشتغال زایی تا 35 میلیون تومان است.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت تهران، ترویج و نهادینه سازی فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، پرداخت حداکثری وام‌های قرض الحسنه به صورت هدفمند، اخذ کمترین کارمزد در مقایسه با سایر بانک‌ها و مؤسسات، ایجاد و کسب رضایت و اعتماد در مشتریان و همچنین ارائه خدمات مناسب و متنوع را از اهداف و چشم اندازهای این صندوق عنوان کرد.

پیران با اشاره به نحوه سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، گفت: سپرده گذاران حقیقی و حقوقی علاوه بر افتتاح حساب عادی، با افتتاح حساب ویژه در صندوق امداد ولایت می‌توانند افراد مورد نظر خود را اعم از بستگان، آشنایان و نیازمندان برای دریافت تسهیلات معرفی کنند.

 وی همچنین به تعداد شعب و عاملین صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در استان تهران اشاره کرد و ادامه داد: دو شعبه از این صندوق در کلان شهر تهران واقع در خیابان فرجام و خیابان مالک اشتر و 44 عامل در دفاتر کمیته امداد کار پرداخت تسهیلات به نیازمندان را برعهده دارند.

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :وام تهران