آخرین اخبار

کد خبر ۴۹۰۶۱۴ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۴
فرماندار شهرستان هشترود خبر داد:

ثبت یک طلاق از هر ۵.۵ ازدواج طی سال ۹۶ در هشترود

هشترود-فرماندار هشترود گفت: طبق آمار دریافتی از ثبت احوال هشترود در سال ۹۶ میزان ازدواج و طلاق ثبت شده در این شهرستان کاهش داشته، بطوری که از هر پنج و نیم ازدواج یک مورد به طلاق ختم شده است.

به گزارش ذاکرنیوز، امین امینیان ظهر امروز دوشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان هشترود افزود: با توجه به اهمیت مقوله ازدواج و طلاق در این شهرستان، لزوم توجه بیش از پیش به این امر مهم را ضروری می نماید و نیاز هست تا کلیه دستگاه های مربوطه ضمن انجام کامل و بی نقص وظایف ذاتی خود از موازی کاری نیز بپرهیزند.

وی گفت: جوانان سرمایه‌ های اصلی جامعه محسوب می شوند که اگر به خوبی از مقام آنان صیانت نشود کشورمان بیش از پیش از این جهت دچار آسیب می شود.

امینیان خاطر نشان کرد: عوامل مشکلات جوانان زنجیر وار به یکدیگر متصل هستند که نیاز است بصورت کارشناسی شده آسیب شناسی شود.

فرماندار هشترود تشکیل سمن ها را یکی از نیازهای ضروری این شهرستان در انجام امورات اجتماعی و فرهنگی دانست و افزود: سازمانهای مردم نهاد بصورت انسان دوستانه می توانند در کاهش آسیب ها و آموزش مهارت های  زندگی تاثیر گذار بوده و بخش عظیمی از مشکلات جامعه را حل کند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ازدواج متارکه