آخرین اخبار

کد خبر ۴۹۰۲۹۴ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۸

سکوت مرگبار!!!

گاو شیرده منطقه رو بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار دوشید و کلا ۲۲۰ میلیون دلار خرج نمایشی کرد که حتی صدای سگهای قلاده پاره کرده وهابی خودش در سوریه هم درآمد.

گروه بین الملل_علی مختارزاده/ آمریکا با تمام توان نظامی قابل استفاده خودش امروز به  سوریه حمله کرد . حمله‌ای که ابعاد رسانه‌ای اون در جهان بسیار پررنگ‌تر از میدان جنگش بود .
برای این حمله روز مبعث پیامبر رو انتخاب کردند که به خیال خودشون نماد گرایی کنند، ترامپ ساعت ۴ صبح حمله کرد و با  هیتلر همزاد پنداری کرد .گاو شیرده منطقه رو بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار دوشید و کلا ۲۲۰ میلیون دلار خرج نمایشی کرد که حتی صدای سگهای قلاده پاره کرده  وهابی خودش در سوریه هم درآومد.
راستی این وسط یک پاراگراف باز کنم : تمام اهدافی که امروز  موشک باران شد قبلا توسط  بازرسان سازمان ملل بازدید شده بود . دقت کردید دیگه #بازرسان . حالا باز یک عده گوسفند پیدا میشن که بگن پارچه میندازیم رو موشکها تا  بازرسان نبینند.
خیلی تو اجرای این  شو احتیاط هم کرد که اولا پرش به پر  روسیه گیر نکنه و دوما بهانه برای پاسخگویی به  ایران نده . و در پایان دل اون  گاوشیرده رو هم بدست بیاره.
امروز حضرت آقا در واکنش به این موشک پراکنی فرمودند :  جنایت بود فرمودند : اینها  جنایتکارند.فرمودند تا حالا ۷ تریلیون دلار خرج کردید سودی نبردید از حالا به بعد هم هرچقدر خرج کنید بازهم سودی نمیبرید.
و اما یک نکته :پایگاه  T4 چند روز پیش توسط  اسرائیل مورد حمله قرار گرفت و چند تن از پاسداران ما  شهید شدند .
چرا امروز آقا صحبتی از این قضیه نکردند؟
نکته همینجاست ؟ این سکوت جمهوری اسلامی برای #اسرائیل دیوانه کننده‌ست . وقتی ایران سکوت میکنه اسرائیل نمیتونه محاسبه درستی از واکنش احتمالی ایران داشته باشه و  اسرائیل خوب میدونه ایران حتما پاسخ میده.
کی؟ کجا؟ در چه  سطحی؟ این سوالات مثل خوره مغز اسرائیلیها رو داغون میکنه. بزارید فعلا از این #سکوت_مرگبار بترسند
وحشت اسرائیل از ایران نه به خاطر وجود موشک و نه به خاطر #دیپلماسی و نه هیچ چیز دیگه‌ای نیست .
وحشت  اسرائیل از سلاله فاطمه زهرا در راس این حکومته . از وعده‌های صادقی که میدونند این وعده‌ها از نوع وعده  ترامپ نیست . حقه است.
وقتی فقط خدا رو ببینی و فقط رضایت خدا برات مهم باشه عزیز میشی. خود خود خدا بهت عزت میده و چقدر ایران برای خدا عزیز بوده که سایه چنین رهبر عزتمندی روی سر مردم هست.

انتهای پیام/87

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir