کد خبر ۴۹۰۲۹۳ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۳

دیگر بالماسکه تمام شد؟

تبلیغات روزهای قبل حمله غیر طبیعی بود و ایران و سوریه محلهای احتمالی را تخلیه کرده بودند واما آنان برای حفظ آبروی خود دست به این اقدام زدند.

سرویس بین الملل ذاکرنیوز_فرزاد موتمن/ اگر تاكنون حكومت هاى امپرياليستى، خود را پشت ارتش هاى دست سازى از نوع "داعش"پنهان كرده بودند، امروز با اضمحلال تقريبى اين شبه نظاميان دست ساز در عراق و سوريه، حالا امريكا، انگلستان و فرانسه خود دست به حملات هوائى مشترك عليه اين ملت مصيبت زده ميزنند تا نشان بدهند كه جنگ سوريه، جنگ "ناتو"ست.

 در همين لحظاتى كه اين يادداشت را مينويسم، آلمان هم از حمله به سوريه حمايت كرد. اين ادامه مداخله نظامى امريكا و متحدينش در منطقه است كه منجر به گسترش جنگ در أفغانستان، عراق، يمن و سوريه شده است. اين همان سناريوئى ست كه منجر به اعدام صدام حسين و قتل معمر قذافى شد، اما در سوريه جواب نداد. باراك اوباما و هيلارى كلينتون رفتند اما بشار اسد ماند.

 ديگر دست ناتو رو شده. بالماسكه داعش تمام شد، امپرياليستها نقاب از چهره شان برداشتند تا "پوكر باز" بازى كنند و آشكارا كشورى جنگ زده را مورد تهاجم قرار بدهـند و ثابت كنند كه مسئله "تسليحات اتمى و هسته اى" نيست، مسئله امنيت اسرائيل است. ميخواهند منطقه را از هر قدرتى كه ممكن است براى اسرائيل تهديدى محسوب شود، تهى كنند.

 در مقابل ملت هاى منطقه اى كه ما در آن زندگى ميكنيم، هر اسمى كه ميخواهيد بر آن بگذاريد، خاورميانه، جهان اسلام، يا هر چيز ديگرى، بايد متحد شوند و بايد مسلح و آماده باشند و به هر اسمى كه دوست داريد، مدافعين حرم يا ارتش اسلام يا هر اسم ديگرى، همه خوبند، بايد در سوريه حاضر باشند و بايد إيمان داشته باشيم كه تا خروج كامل نيروهاى امريكائى از منطقه، ما روى آرامش نخواهيم ديد.

علت حمله به سوریه چه نسبتی با ایران داشت؟


ترامپ در صحبت‌های خود در شروع حملات مثلث استکبار به سوریه گفت:ایران نباید از منافع نابودی داعش منتفع  شود.معنی این حرف ناراحتی از ایران به خاطر نابودی داعش است

تبلیغات روزهای قبل حمله غیر طبیعی بود و ایران و سوریه محلهای احتمالی را تخلیه کرده بودند واما آنان برای حفظ آبروی خود دست به این اقدام زدند.

ترامپ از روزانتخاب تا کنون متهم به حمایت روسیه از وی در انتخابات بوده است.علت اصلی چنگ و دندان نشان دادن به روسیه ایجاد فاصله در اذهان   مردم آمریکا  و رفع اتهام از خویش است

سناریوی شیمیایی اخیر را MI6انگلیس طراحی کرده بود و مردمی که دیروز در دوما از دست تروریست‌ها رهایی یافتند، گفتند از ما می خواستند در مقابل  دوربین حالت مجروح شیمیایی به خود بگیریم.

سناریو مذکور با هدف بالا بردن امنیت اسرائیل  و تحقیر روسیه صورت گرفت.روسیه باید خود را ثابت کند.استکبار می تواند بدون اجازه شورای امنیت سازمان ملل  هر کار خواست بکند و تشریفاتی بودن این سازمان را اثبات نمایندالبته  انتخاب  روز مبعث پیامبر برای حمله به سرزمین مسلمانان را نباید صرفا تصادفی  دید

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :بالماسکه
اخبار مرتبط :