آخرین اخبار

کد خبر ۴۸۹۷۴۹ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸
تعارف نایب قهرمانی ژنرال به شهریار

مثلثی که نایب قهرمانی را پراند!/ ذوب‌آهن از پس مه‌ و خورشید و فلک بر نیامد

شاگردان ژنرال که انگیزه زیادی برای برد در این بازی داشتند برای برد فولاد باید بر باد و باران هم غلبه می‌کردند فولاد، باد و باران سه رأس مثلثی بود که به مقابل ذوب آمده بود و کار را برای سبزپوشان اصفهانی سخت کرد و در نهایت دو امتیاز مهم را از سر ذوب پراند و سبزپوشان 49 امتیازی شدند.

به گزارش ذاکرنیوز از اصفهان، ذوب‌آهن که در سال 97 حریفان خود را با پیروزی‌های پرگل در هفته بیست و هشتم در مقابل فولاد قرار گرفت تا با کسب 3 امتیاز بتواند از ناکامی استقلال بهترین استفاده را ببرد و جایگاه نایب قهرمانی خود را مستحکم کند.

شاگردان ژنرال که خود را برای یک بازی حساس در لیگ آسیا اماده می‌کنند، در ایستگاه بیست و هشتم لیگ برتر از پس فولاد بر نیامدند و با تساوی یک بر یک به تک امتیاز بازی بسنده کردند.

شاگردان ژنرال که انگیزه زیادی برای پیروزی در این بازی داشتند برای برد فولاد باید بر باد و باران هم غلبه می‌کردند فولاد، باد و باران سه راس مثلثی بود که به مقابل ذوب‌آهن آمده بود و کار را برای سبز پوشان اصفهانی سخت کرد و در نهایت دو امتیاز مهم را از سر ذوب پراند تا سبزپوشان 49 امتیازی شوند.

تساوی ذوب و استقلال یک موقعیت طلایی برای تیم سایپا ایجاد کرد تا در دو هفته مانده به پایان لیگ در مکان دوم جدول قرار بگیرد و معادلات پیش‌بینی‌ها در بالای جدول برای نایب قهرمانی را به هم بریزد.

در روز‌های که سکوهای خالی فولاد شهر نیز از بازی‌های خوب ذوب‌آهن به وجه می‌آیند و چشم امید فوتبال دوستان اصفهانی به نایب قهرمانی تیمشان در لیگ برتر خوش است، یکبار دیگر کسب نایب قهرمانی به اما و اگر کشید.

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir