آخرین اخبار

کد خبر ۴۸۹۶۷۰ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰

مردم با فتوای رهبری تصمیم بگیرند یا با عملکرد جمهوری اسلامی؟

اخیرا مقام معظم رهبری بیان کرده اند که تعدی به حریم خصوصی مردم در پیام رسان های داخلی حرام است. این بیان ایشان ظاهرا مرتبط به تصمیم نظام جهت فیلتر کردن کامل تلگرام و جایگزین کردن آن با پیام رسان های داخلی است.

به گزارش سرویس سیاسی ذاکرنیوز، اخیرا مقام معظم رهبری بیان کرده اند که تعدی به حریم خصوصی مردم در  پیام رسان های داخلی حرام است. این بیان ایشان ظاهرا مرتبط به تصمیم نظام جهت فیلتر کردن کامل تلگرام و جایگزین کردن آن با پیام رسان های داخلی است. ظاهرا ایشان قصد دارد به مردم اطمینان بدهد که حریم خصوصی آنها در پیام رسان های داخلی محفوظ خواهد بود.
  چندی قبل شاهد بودیم که بعد از خودکشی آقای کیکاووس #سیدامامی، یک فیلم کوتاه از صدا و سیما علیه ایشان پخش شد. این فیلم به شکل ناشیانه سعی داشت اثبات کند ایشان جاسوس بوده است.

 ظاهرا هم سفارشی ساخته شده بود تا از نهادهای امنیتی سلب مسئولیت کند. این قدر ناشیانه ساخته شده بود که یک ایمیل عادی را به عنوان ایمیل یک جاسوس آمریکایی جا زده بود و متن آن ایمیل را هم در فیلم منتشر کرده بود!

  نکته شرم آور این بود که در این فیلم برای اثبات برخی امور مثل عدم تقید مذهبی آقای سیدامامی، از عکس های آلبوم های عکس شخصی ایشان استفاده شده بود. مستقل از این که بسیاری از مردم ایران ممکن است با وجود بسیاری از تقیدات مذهبی، موردی در عروسی مختلط شرکت کنند، فکر می کنم برای اکثر ایرانی ها، آلبوم های عکس خانوادگی از خصوصی ترین موارد هستند.

  اگر واقعا تعدی به حریم خصوصی مردم حرام است، چطور چنین تعدی به حریم خصوصی آقای سید امامی انجام شد و نزد 80 ملیون نفر حتی اسلام ایشان زیر سوال برده شد؟  

  سوال این است که مردم چگونه باید تصمیم بگیرند؟ با توجه به  فتوای رهبری، با خیال راحت تلگرام را کنار گذاشته و از پیام رسان های داخلی استفاده کنند؟ یا همواره فیلم مثلا مستند صدا و سیما را جلو چشم داشته باشند؟
انتهای پیام/87

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :