کد خبر ۴۸۹۳۵۳ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸
قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان وهویزه گفت

بزرگترین دغدغه من اشتغال جوانان است

تجمع کارآموزان غرب کارون در منزل نماینده شهرستان دشت آزادگان وهویزه

تجمع کارآموزان غرب کارون در منزل شخصی نماینده ی مردم شهرستانهای دشت آزادگان وحویزه در مجلس ، آقای ساعدی

 

چهارشنبه شب ( 97/1/22 ) کارآموزان غرب کارون در منزل شخصی آقای ساعدی نماینده ی محترم مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی به جهت اعتراض به عدم بکارگیری آنها در شرکت های نفتی مستقر در منطقه و خلف وعده های مکرر مسئولین وزارت نفت و در راس آنها وزیر نفت آقای زنگنه و همچنین مسئولین شهرستان ، تجمع کردند.

 

در این تجمع که فرزند ارشد نماینده ( مهدی ساعدی ) بدلیل نبود ابوی محترمشان که در تهران بسر میبرند ، بعنوان پیام رسان صحبتها و دغدغه خاطرهای جوانان جویای کار حاضر شدند. کارآموزان از مهدی ساعدی خواستند که یک تماسی باپدرشان داشته باشند و صدا روی بلندگو بگذارد و سخنان آنها را مستقیما وبدون واسطه بشنود که همینطور شد و ارتباط برقرار شد و بعد از سلام وتحیت وخوش آمدگویی از طرف نماینده به حاضران در منزل یکی از جوانان به نمایندگی از معترضان گفت که ما دیگر از این همه قول وقرارهای بی ریشه وبی نتیجه خسته شدیم و هر وقت سر آن قول وقرارها به شرکتهای نفتی عازم شدیم به درهای بسته وبه چهره های عبوس وبه قیافه های اخم کرده و درهم رفته برخوردیم.

 

و آخر همین قرارها و ضرب العجل ها ( 97/1/18 ) بود که بازهم کما فی السابق همان آش وهمان کاسه بود وبا زهم ما همان افراد منفور وغیر مرغوبی بودیم که دیدن ما برای امثال جعفر زاده ها واژدری ها و... بسی ملال آور وغیر قابل هضم بود . ولی چاره چیست و باز ما همان داستانهای تکراری را برای آنها تعریف کردیم وگفتیم که شما باید ما را قبول کنید وبکار گیرید زیرا که دستور مقامات مافوق مدیران کلان وزارت نفت همین است وشما باید مطیع اوامر آنها باشید و مستندات آن بخشنامه ها ودستورات را نشان دادیم اما باز هم جواب رد شنیدیم جز اینکه گفتند اگر بخواهید شماها را با پیمانکاران میفرستیم و هروقت پروژه های آنها تمام شود شما هم باید بساط را جمع کنید و آرزوی نفتی شدن را به کلی فراموش کنید.

 

 

آقای ساعدی در جواب کارآموزان گفتند که بنده امروز به مدت شش ساعت در وزارت نفت جلسه داشتم و محور درخواست وجلسه ی بنده شما بودید که قول مساعد دادند که در هفته ی آتی این مشکل حل خواهد شد و بحول وقوه ی اللهی سرکار خواهید رفت و بنده بعنوان نماینده یکی از بزرگترین دغدغه خاطرهایی که فکر وذکرم را همیشه مشغول کرده و یکی از اولویت های کاریم ، همین اشتغال شما جوانان وعلی الخصوص دوره دیدگان غرب کارون هستید .

 

 

در ادامه این تماس معترضان ( کارآموزان غرب کارون ) از نماینده خواستند که در اولین ونزدیک ترین فرصت وهمراه با جوانان دوره دیده به شرکت های نفتی که قرار بود جوانان متخصص ودوره دیده را بکارگیری کنند ، عازم شوند تا به چشم خود ببینند که چگونه با این مسئله برخورد میکنند واز بکارگیری جوانان منطقه ، با وجود دستورات صریح مدیران ارشد نفت ، سرباز میزنند .

 

آقای ساعدی در جواب این درخواست گفت که بنده ان شاء الله و نهایتا چهارشنبه ی هفته ی آینده به شهرستان برخواهم گشت و شنبه همراه با شما جوانان به شرکت های نفتی عزیمت خواهیم کرد وان شاء الله این معضل حل خواهد شد .

 

در پایان ، کارآموزان دوره دیده از آقای ساعدی درخواست کردند که قبل از روز شنبه 97/2/1 ( روز عزیمت به شرکتهای نفتی همراه با نماینده آقای ساعدی ) در روز پنجشنبه ساعت 9 ( 97/1/30 ) جلسه ای جهت هماهنگی وشنیدن تفصیلی ماحصل آنچه گذشت ، ترتیب داده شود که نماینده به این درخواست جواب مثبت داد.

 

علی دغاغله ( مرعی ) / خبرنگار

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :